SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konflikt tragiczny :)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 946
Siema
Mam taki problem, że chciałbym trenować przekrojowo (MMA) jednak póki co trenuję 3x w tyg boks. Trenuję u bardzo dobrego trenera-przyjaciela i szkoda mi będzie zrezygnować z tych treningów. Opcję są takie:
1) rezygnacja z boksu i 3x w tygodniu MMA
2) zostaje na boksie i nie robię parteru
3) rezygnuje z jednego treningu boksu i dokładam 2x grappling
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam. Zaraz tragiczny. Kolesie gorsze rozterki mają! A ten trener - przyjaciel ma jakąś sekcję, czy prywatnych lekcji Ci udziela? Ostro dostajesz w dvpę na tych treningach?
W pytaniu napisałeś, że chcesz jednak dołożyć parter, więc Twoja opcja nr 2 odpada w przedbiegach.
Pozostaje opcja 1 i 3.
Opcja 1) - zależy od sekcji mma. Może tam też stójka będzie na dobrym poziomie..??
Opcja 3) - może być ciekawie..

Najlepiej idź na trening mma i sprawdź sam jak tam trenują. Myślę ,że sam zdecydujesz.
Ale jeśli lubisz ten boks, a trener rzeczywiście taki dobry, to chyba opcja 3, albo opcja 4 - czyli 2 treningi boksu i 2 mma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 946
Na boksie jest sekcja, treningi ciężkie, sparing partnerzy też dają radę. Niestety boks i mma się wyklucza bo jest w tych samych godzinach w te same dni... ;/
Raz w tygodniu zapasy dodatkowo? To chyba też nie ma większego sensu. Sekcje do MMA mam nawet 2 do wyboru, na jedną już kiedyś chodziłem...źle nie było, tyle, że tam jest zaniedbywana stójka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Niestety boks i mma się wyklucza bo jest w tych samych godzinach w te same dni"
"Sekcje do MMA mam nawet 2 do wyboru"

I na tych 2 sekcjach jest w tych samych godzinach??

Ps. Nigdy stójka w mma nie będzie na tym samym poziomie co na dobrej sekcji bokserskiej - zapomnij.
Ps. 2. A ta opcja 3?? Pisałeś o 2 treningach grapplingu? Czyli 2 x boks + 2x grappling? Albo idź na ten grappling - zobacz czy Cię to w ogóle "kręci" i sam zdecyduj.
Ps. 3 - A długo na boks uczęszczasz? Dobry jesteś w swojej opinii? Jeśli tak ,a chciałbyś rzeczywiście się rozwinąć w boksie....to..tylko boks wtedy...i ew. rekreacyjnie 1 x grappling, tudzież stricte zapasy.....ale przecież pisałeś, że chciałbyś mma poćwiczyć....

Zrób rachunek sumienia, po prostu. Co chcesz osiągnąć w sporcie? Do czego mma jest Ci potrzebne? Czy planujesz na zawody jeździć (boks)? Itd, itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 946
Tak, te same godziny...wszyscy sobie upodobali pn śr pt ;/
Moja przygoda ze sportami walki zaczęła się od MMA (to był błąd). Potem miałem wymuszoną przerwę i po niej zacząłem chodzić na boks bo stójka była u mnie najgorsza. Teraz to stójka jest najlepsza i w tym elemencie czuje się najpewniej. Na zawody w boksie nie chce jeździć, ciągnie mnie do MMA. Wybiorę opcję z grapplingiem. Dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Good luck!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 31 - video z gali

Następny temat

Bellator 31 - wyniki!

WHEY premium