SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8120
Witam, mam taki problem - mam bardzo słabą kondycje. Chodze na siłownie, jak na moj rocznik to jestem wielki.
Przez wakacje redukowałem tak więc biegałem( jesli mozna to tak nazwac), jezdziłem na rowerze, pływałem i to codziennie przynajmniej jedna z tych aktywnosci. Biegałem minimum 30min, pływanie ok 40 a jazda na rowerze to ze 2h jak nie wiecej.
Mój problem to wczesniej wspomniana kondycja, po 120m takiego szybkiego biegania to padam na ryj - dosłownie. Jak w szkole na wf biagałem na 1km to zawsze jedyneczka bo poprostu biegłem 40 sek i dalej spacer i znow bieg. Nie potrafie biec bez przerwy dłuzej niz 1 minuta i to nawet powolutku!!
Zastanawiam sie czy może ja mam jakies problemy zdrowaotne moze jakies badania powinienem zrobic bo moze cos mi dolega bo to dziwne zebym miał az tak bardzo słaba kondycje... ;(

Troche o mnie:
wiek 17
wzrost 185
waga 81
silny jestem tez, wyciskam 100kg+ na klatke

Licze na waszą pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Może zacznij sobie biegać, zacząć od 20-30min i stopniowo zwiększaj.

Poczytaj też posty podwieszone w dziale Indywidualne sporty ogolnorozwojowe.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2502
Bardzo fajny trening ktory ja stosuje:)http://www.treningaerobowy.pl/bieganie 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziennik jak dziennik. nic nowego - psonic na luzaku

Następny temat

Problem z przyrostem mięśni

WHEY premium