SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
Czy 1 godzina basenu pomorze w wyrobieniu kondycji, bo od 2 tyg. trenuje Muay Thai i mysle, że musze sobie troce poprawić. W dodatku trenuje też na siłownii. Tak wygląda mój rozkład

SOB: Klatka + tric (tu moge na basen)
ND: (tu też w sumie)
PON: plecy + bic
WTR: Muay Thai (czasem 2 godziny)
ŚRD: Barki + Nogi
CZW: (w tyg nie mam czasu)
PTK: Muay Thai (1 godzina)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
możesz robić interwały na basenie np przepływasz 10 basenów najszybciej jak możesz i 10 tempem umiarkowanym i tak powtarzasz

...i tak to sie kręci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
no git dzięki za odpowiedź ,wogóle musze zdać sobie na karte bo sie zawsze przydać może, a jakos wczesniej nie miałem okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
jeszcze sie tak zastanawiam co lepsze rower,basen czy bieganie ?? Co najlepiej buduje kondycje i na przykład jeśli będe pływał to poprawią mi sie też wyniki w bieganiu i na odwrót lub inne kombinacje ?? Basenów to przepływam tak z 25-30 takich 25 metrowych żabką i troche na plecach jakby to cos miało pomóc. No i moim cleem jest zbudowanie masy, bo waże 72 przy 181 i wogóle nie widać, a chciałbym tak do 80.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1260
bieganie na 1 miejscu nic nie wyrobi ci tak kondycji basen tez jest dobry miesnie ci sie porozciagaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
http://www.itf.prv.pl/ poczytak dzial wydolnosc kondycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
kiedy najlepiej biegać jeśli chce zbudować mase w doadatku, chodzi mi o to, żeby nie palić mięśni. Planuje raz w tyg. biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1260
biegaj tak czesto zebys mial dobra kondycje sam musisz wiedziec nie martw sie miesni nie bedziesz palil zobacz ilu zawodowcow biega. raz w tygodniu to na pewno za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Bieganie raz , dwa razy w tygodniu wystarczy. Tylko ze po 45-60 min.
NA pierwszym miejscu bieganie, basen i rower na ostatnim.
Biegac najlepiej rano. Pamietaj zeby lykac suple BCA glukoza itp. by nie palic miesni - bezposrednio po bieganiu.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 889
Jeszcze czegoś takiego nie widziałem, żeby ktoś skutecznie:

Wyrabiał kondycję
Budował masę mięśniową
I ćwiczył do tego SW

jednocześnie.

Do tego dochodzi się stopniowo. Budowanie masy w połączeniu z treningami SW to jest już sukces, a jemu biegać się jeszcze zachciewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 168 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 518
ja mam podobny plaan ćwiczeń 3xsiłka 2xMUAY THI i mam takie pytanie czy moge do tego brać thermo speed bo mam zamiar spalić troszkę tułszczu i dodać jakieś inne sw zamiast siłowni...

Łap bana...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezrobotny żołnierz zawodowy?

Następny temat

Polski "Rocky"!! (no prawie) tamten post to pomyłka

WHEY premium