SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komu kibicujesz ??? Piłka ręczna

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2702

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Piszcie komu kibicujecie w piłce ręcznej mężczyzn i głosujcie w ankiecie. W ankiecie umieściłem tylko kluby z ekstraklasy.

Zmieniony przez - Gr. w dniu 2006-11-19 09:10:03

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
generalnie to nikomu
ale kiedys ogldałem mecz Vive Kielce - Wisła Płock
i od tego czasu jakaś tam sympatią darze druzyne z Kielc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Vive, choć nie prowadzą w lidze, myśle że to oni będą w tym sezonie najlepsi

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
a gdzie jelfa jelenia gora w ankeicie?

glosuje na inny klub

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-11-19 12:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3495
A ja nikomu nie kibicuję...

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Wybiera się ktoś z was na mecz o lidera w ekstraklasie mężczyzn, dzisiaj w Kielcach Vive-Zagłębie. Ja na pewno będe.

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Ja mam za daleko, a przejechałbym się ciekawy mecz bedzie

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Już po meczu , Vive przegrało 31-34 liderem nadal Zagłębie, sporo kontrowersyjnych decyzij sędziego. Co jakiś czas było słychać skandowane przez kibiców słowa " sędzia ch*j "

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Z tych zespołow to zaglosuje na Vive bo raz bylismy na obozie w Kielcach to bylo z dwa lata temu wtedy Vive bylo mistrzem Polski i trenowalismy zawsze po nich!Musze stwierdzic ze ci zawodnicy robia duze wrazenie na treningach!Fajna sprawa ogladac ich trening uczyc sie od nich a po treningu z nimi pogadac!Do tego nie wywyzszaja sie i nie zgrywali kozakow!

A moze ktos zrobi z pierwszej ligi tabele?Wtedy na bank na Gwardie Opole bym glosowal:)

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
Wisła Płock zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34589 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434057
Stal Mielec

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-08-03 22:59:50

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie do pracy mgr z psychologii sportu

Następny temat

Siatkówka - trening na siłowni

WHEY premium