SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komputer PC - sprzedam tanio

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1021
Witam,

Mam do sprzedania komputer klasy PC o następujących parametrach:

Płyta główna uznanej firmy GIGABYTE, model KT600, podwójny bios
Procesor AMD Athlon XP Barton 2,5 GHz
1GB DDR Ram markowej firmy KINGSTON
Karta graficzna Geforce 4 MX440 64 MB Ram (dodatkowo mogę dorzucić uszkodzone Geforce'a 7600GT i 7600GS- oba 256 Ram. Może ktoś coś z nich zrobi ;))
Markowy zasilacz Chieftec 400W (wystarczy do spokojnej pracy, nawet przy wysokim obciążeniu)
Dysk PATA 80GB, bez bad sectorów
Napęd DVD
Naped dyskietek SONY
Karta muzyczna Realtek '97 zintegrowana na płycie głównej
Ładna, stylowa obudowa (fotki wrzucę później)

Cena to 250 zł + koszty wysyłki. Możliwość rozsądnych negocjacji . W razie wątpliwości mogę założyć aukcję na allegro.

Zmieniony przez - vicu88 w dniu 2011-06-09 19:11:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 690
A jakbym tak samą kartę chciał kupić ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1021
Preferuje sprzedaż całego zestawu, komu później sprzedam komputer bez karty graficznej?;) No chyba, że chcesz kupić te uszkodzone 7600GT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
skąd jesteś?

jak oceniasz stan sprzętu w skali 1 - 5

i lackie pytanie: kiedy kupiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1021
Jestem z Kielc. Komputer był sukcesywnie ulepszany, ale podstawowy zestaw ma 5 lat. Stan oceniam na bardzo dobry, nigdy nic mi się w nim nie psuło, dysk chodzi bez zarzutu, tak jak pisałem bez bad sectorów. Zasilacz ma 2 lata, jest cichy i jak na ten zestaw mocy ma aż nadto. Płyta główna ma najnowszy dostępny bios, również z nią nigdy nie miałem problemów. Procesor się nie przegrzewa, wiatrak jest w wersji BOX i spokojnie daje radę. :) Jak masz jeszcze jakieś pytania, pytaj śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
OK, przez weekend się zastanowię, bo po odbiór osobisty miałbym raczej daleko

Niczego nie rezerwuję, pytam informacyjnie. Dzięki za odp.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1021
W porządku, zastanawiaj się, cenę możemy jak najbardziej negocjować, jeżeli byłbyś zainteresowany . Pozdrawiam również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1021
podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 690
A ta geforce 4 mx 440 jest sprawna???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1021
sprawna jak najbardziej, ale samej karty nie sprzedam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 690
a Ty chcesz pilnie sprzedać komputer czy nie??? Bo ja mogę poczekać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOMPUTER Pc

Następny temat

suple i koszulki benlee

WHEY premium