SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletna suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1596
Witam.

Mam 21 lat i chce zacząć intensywniej trenować. Jestem na IF: Leangains. Chciałbym dobrać prozdrowotna suplementacje. Do tej pory stosowałem żeń-szeń, chela MZB i Omega-3.

Do tego zestwu planuje dodać witaminy i minerały. Skłaniałbym się ku tym Olimpu chyba, ze ktoś może polecić lepsze.

Zastanawiam się również nad kupnem wapnia i witaminy D. Bedą przydatne czy raczej zbędny wydatek?

Czy jakiekolwiek inne suplementy będą wskazane?

Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
jezeli chodzi o wit. i min. to wszystko zalezy jak wyglada Twoja dieta i czy faktycznie wystepuja braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1596
Dieta intuicyjna, bez warzenia i wyliczania kalorii. Jedzenie zdrowe na zasadach Leangains. 2 posiłki dziennie: mięso/ryby/jaja + ziemniaki/ryż/tortilla/pieczywo pełnoziarniste + surówki/warzywa + oliwa/omega-3.

Pzdr.

Zmieniony przez - CuAtCF w dniu 2013-02-27 13:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
orientacyjnie chociaż wiesz ile zjadasz kalorii w tych dwóch posiłkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
2 posiłki dziennie???
Padł bym z głodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
2 posiłki to mam od 7 do 9 :D

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1596
daniel97n
2 posiłki dziennie???
Padł bym z głodu


Bajbus_111111
2 posiłki to mam od 7 do 9 :D

A na kolacje jecie twaróg bez węgli żeby was nie zalało i nie dopadł was katabolizm?

Radze trochę poczytać. Otworzyć oczy i dopiero się wypowiadać, ale wnosząc coś do tematu.

Remik7
orientacyjnie chociaż wiesz ile zjadasz kalorii w tych dwóch posiłkach?


~2500 kcal. Pytałem o suplementacje prozdrowotną, a nie uzupełnienie diety białkiem/węglowodanami.

Pzdr.

Zmieniony przez - CuAtCF w dniu 2013-02-27 18:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
mówicie że 2 posiłki jecie od 7do 9 ale nie równy jest posiłek do posiłku, więc może to dobrze wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
kolega tak je zgodnie z załozeniami diety jaka stosuje,
zaznaczone jest to w pierwszym poscie, radze wiec czytac dokładnie zanim zaczniecie takie komentarze pisac..

co do tego co wymieniłes w ramach ewentualnego zakupu trzeba by poznac Twój jadłospis, nikt w ciemno Ci nie powie czego brakuje (choc ja i tak bym Ci nie pomógł bo taki dobry to nie jestem) ale np. Faftaq gdyby rzucił okiem na Twoja diete powiedział by Ci jak to wyglada

sam tez mozesz to sprawdzic , jest podobno jakis kalkulator wit. i min. vitalmaxa gdzie po wpisaniu co jadasz wyliczy Ci ilosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 + Nutrition ?

Następny temat

suple na kondychę

WHEY premium