SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompendium wiedzy o Pride FC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Ok popieram

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Ok Marian zrobisz jak uwazasz;) Chodzilo mi o to ze przykladowo zakladasz ty ten topic i potem tylko dajesz opcje edit, ciagle by te gale byly w 1 miejscu, ktorym ty bys zarzadzal. :) Mniejsza z tym, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Właśnie to by było (między innymi) bez sensu, bo nie tylko ja zamieszczam walki na forum.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Chyba mnie do konca nie zrozumiales Chodzilo wlasnie o to, ze inni podawaliby linki do jakichs tam gal w tym temacie, a Ty przez opcje edit, dorzucalbys ta gale do swojego 1 newsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A myslisz, że mi sie chce ciagle dłubac w tym? wystarczy jeden post z linkami i później ew. pare rehostów na inne serwery zrobionych przez innych - na czyjąś prośbę. A nie 5 stron linkowni i spaamu, w której ja mam dłubac co chwile. Nie mówić, ze nei wyobrazam sobie z technicznego punktu widzenia jakby to miało wygladac w jednym temacie to wklejanie i edytowanie linków z iluś tam gal...

Zmieniony przez - Marian.B. w dniu 2006-08-25 23:33:29

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Zawsze jest opcja ban 4 spam No dobra, w kazdym razie tylko dalem propozycje, przeciez sie nie narzucam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jak ktoś ma jakieś propozycje jeszcze, to prosze na PV. Offtopa tutaj też już wystarczy!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1792
Panowie co do tych zoltych kartek to przeciez juz sami zacytowaliscie ;)

"In BUSHIDO, red cards are used in the same way that yellow cards are used in PRIDE FC. [...] A red card results in a 10% deduction/fine of the fighter's fight purse."

W BUSHIDO, czerwone kartki sa uzywane w ten sam sposob co zolte w PRIDE FC. [...] Czerwona kartka skutkuje 10% grzywna z gazy zawodnika za walke.
...
Napisał(a)
Usunięty przez x-ray za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
heeej a gdzie jest Nastula wtej liscie zawodników których trzeba znac ?
powinien byc jako pierwszy na liscie

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcowa rozpiska - K-1 WORLD MAX 2006 -World Championship Final-

Następny temat

Film z Wandem ?

WHEY premium