SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komisja lekarska do policji a SAA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Fckliner powiem tak ;) Pies to charakter,policjant to zawod. Chce nim byc przedewszystkim dla pewnosci,nie chce miec sytuacji ze majac 2 dzieci i zone szef mi przyjdzie 15 grudnia i powie ze trace robote":) W policji mi to nie grozi. Poza tym wgl wiele innych zalet ale upartemu nie ma co tlumaczyc. A co do kapusia. W kazdym zakladzie pracy znajdzie jakis kabel,smiec,gej i ktos kto jest wporzo:_) W policji jest to samo,w koncu to tez sa ludzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822



nolvadex To nie wrzucałes zdjecie na nk



Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2011-10-29 01:05:46

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
testów na doping nikt w policji nie robi. Masz tylko badanie krwi i moczu i badane sa wszystkie mozliwe normy. Jak cos masz przekroczone, nie w normie to Cie odzuca!! Jestem tego pewny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Skoro ciezko jest sie dostac to po co ryzykowac? Pozniej dokonczysz cykl

fkcliner, asnf przez takich ludzi jak wy ten kraj wyglada jak wyglada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
Zrób tak: idz i zrób prywatnie badanie krwi i moczu jak najszybciej i jak wyjdzie ok to spoko:) ale mysle ze nie wyjdzie i bedziesz mial tragiczne wyniki krwi..... Odłóz koks, odblokuj sie i juz na 5dni przed badaniem nie jedz nic smazonego, nie pij wódy, odłóz cukier na bok. i zaacznij jesc owoce przedewszystkim jabłka i grejfruty. i gedzie ok. sam tak robie juz 4lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Czyżbyś nielegalnie koksy stróżu prawa kupił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 841
Michal, ja nie jestem jakis JP. Nie lubie i juz. Wiadomo, ze niektore psy to tez ludzie i czasem nie dadza mandatu za glupote tylko poucza i zazartuja. Wiekszosc to jednak sluzbisci. Nie chcialem sie na ten temat rozpisywac i mysle ze warto zakonczyc ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
ronnie coleman tez jest/byl pala i nikt sie do niego nie sapie

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2011-10-29 18:14:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HCG - rano? wieczorem?

Następny temat

Cykl masowy po startach

WHEY premium