SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Witam serdecznie,

Ważę 78 kg , wzrost 174 , staż w sumie juz około 3 lata z przerwami , wiek 24 lata i wracam po około miesięcznej przerwie na siłwonie i chciałbym zastosować dodatkowy spalacz. Stosowałem juz TES i efekty były ale bez rewelacji. Co możecie polecic mi jako następny ? Zostało mi jeszcze troche HMB z olimpu - bede mogł sotować je razem z tym kolejnym spalaczem ?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
kup scorcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
1) bf~ 19% i jestem endomorfikiem
2) wiek : 24
3) waga/wzrost : 78/174
4) staż treningowy : ogolnie 3 lata z przerwami
5) cel cyklu : redukcja
6) stosowane już wcześniej suplementy : Olimp TES, HMB Mega caps, cell pump.
7) stosowane wcześniej spalacze : TES
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od : brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny : 720 dni
10) informacje na temat diety : Dieta LC 200b/80t/200w , zapotrzebowanie 3100 kcal
11)przewidziane finanse na cykl: do 100 pln ewentualnie jak bedzie cos bardziej godnego uwagi to do 150 pln
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
j/Bull

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
rozumiem ino teraz który z tego co czytam to są dwa : MAN Scorch Remix V3 i MAN Scorch Reveal The Steel to jest to samo czy jeden jest lepszy / nowszy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na podtrzymanie pompy.

Następny temat

PORADA

WHEY premium