SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny plan do oceny(Michail!!)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5034
Postanowiłem zmienić plan na taki:PON.Klata,triceps,WTOREK.Plecy,brzuch,ŚRODA-wolne,CZWARTEK:Bary,biceps,PIĄTEK:Klata,brzuch
PONIEDZIAŁEK:::KLATA:Płaska 4x8(sztanga),pochyła 4x8(sztanga),rozpiętki płaska 4x10
TRICEPS:Francuskie 4x10,pompki szwedzkie 4x15,prostowanie ramienia w opadzie tułowia 4x10.
WTOREK:::PLECY:wiosłowanie sztangą 4x10,wiosłowanie sztangielkami 4x10,rozpiętki w opadzie tułowia 4x10
BRZUCH:skręty tułowia i coś sobie podorzucam
CZWARTEK:::BARKI:zza głowy(sztanga) 4x8,do brody 4x10,sztangą w opadzie stojąc 4x8,rozpiętki w bok 4x8.
BICEPS:modlitewnik(sztanga) 4x10,w oparciu o udo 4x15,na ławce 45kąt(sztangielki)4x10,i jeszcze się zastanawiam nad młotkami na stojąco,ale chyba zrezygnuję,bo to ćwiczenie na ławce daje chyba takie same skutki??
PIĄTEK:::KLATA:pochyła(sztanga) 4x8,płaska(sztanga) 4x8,??rozpiętki pochyła 4x10???
BRZUCH:taka sama sytuacja co we wtorek.
SOBOTA,NIEDZIELA-wolne(disco latino

Nie rób z siebie męczennika, dajesz sobie radę albo zostaw to i znikaj!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5034
Na pewno zaraz zostane zbesztany,że nie ćwiczę nog,ale chciałbyma tą przykrą sprawe od razu vwytłumaczyć.otóż mam duże problemy z kolanami co wyklucza mnie z ćwiczenia tej partii mięśniowej.w przeszłości miałem martwicę obu kolan,dobrze tego nie wyleczyłem i teraz mi sie babrze.a szkoda!

Nie rób z siebie męczennika, dajesz sobie radę albo zostaw to i znikaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie znajdnę???

Następny temat

Jaka lawka :)

Wiecej