SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny cykl masowy, suple do sprawdzenia i ew. korekty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Na dniach zamierzam wrócić do regularnych treningów i zdrowego odżywiania. W związku z tym już dzisiaj postanowiłem sobie przygotować zestaw suplementów, które mnie wspomogą. Podczas poprzedniego cyklu korzystałem z:

- bcaa
- wpc
- mono
- scorcha

Aktualnie planuje zrobić cykl na:

I tutaj mały dylemat:

Xpand czy Nitrobolon II? Trochę poszperałem po necie i bardziej się skłaniam ku Xpandowi, chociaż cenowo lepiej wypada Nitro. Tak więc panowie, co polecacie?

https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Xpand_Xtreme_Pump_ _shaker_gratis!!!_ _Bio_tec_Creapure-opis26259.html

Standardowo WPC

Możliwe, że dorzucę BCAA.

Reasumując miałoby to wyglądać tak:

Xpand+ kreta, która jest w zestawie, białko(wpc), może BCAA. Oczywiście oprócz tego dieta, bez tego ani rusz.
Cel: jak najwięcej czystej masy - wiem wiem, bardzo ambitnie ;)




obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):



Wiek: 19

Waga: 88-90

Wzrost: 180/1

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : cell pump, mono, bcaa, wpc - trochę tego było

Uprawiane inne sporty: boks tajski

stosowane wcześniej spalacze : man scorch

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: mono, bcaa, wpc, man scorch

ilość dni wolnych od kreatyny: kilka tyg

przewidziane finanse na cykl: -

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: kilka msc

Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-08-13 04:29:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
bierz xp
chociaz nitro tez jest fajne.
tak to wszystko ok

moze sie przyda:
BEZTŁUSZCZOWA MASA
https://www.sfd.pl/budowanie_beztłuszczowej_masy_mięśniowej_-t343752.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Mnie XP nie ruszal wogole. Z tych co wymieniles to zdecydowanie nitro 2 jednak i tak bym szukal czegos innego. Zalezy co Cie bardziej interesuje, cos co daje kopa przedtreningowego, czy poprostu stak kreatynowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym brał xpanda dużo ludzi brało na forum i nie żałują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
bierz XP przynajmniej ma dobry smak,bo nitro nawet tego niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
TomQ, dzięki za link. Na pewno się przyda.

Czyli tak jak zawsze, zdania są podzielone. Suplementy to sprawa indywidualna, na jednego podziała nitro, na drugiego xpand. A może macie jeszcze jakąś ciekawą alternatywę dla w/w supli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepszy to chyba dorian i jack3d,dorianka mam zamiar testować

Zmieniony przez - MCKOKS w dniu 2010-08-13 11:00:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Dzisiaj albo jutro zamawiam suplementy, ale chciałbym się jeszcze o coś zapytać. Mianowicie, warto dołożyć te parę groszy do jacka 3d albo doriana czy postawić na xpanda/nitro? Dodam, że będzie to mój pierwszy suplement tego typu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
nie.
na poczatek sprobuj cos slabszego.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli pierwszy to Xpand będzie ok w twoim wypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Okey, rozumiem. Mam jeszcze jedno pytanie, jest sens dorzucić jakiś spalacz tłuszczu (masówka) czy raczej mija się to z celem? Po treningu siłowym zrobię killerka (aeroby), żeby trzymać fat w ryzach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP TRIBUSTERON 60, czy dobry jest

Następny temat

Odżywki z Ameryki?

WHEY premium