SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny Cyklon ..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Witam. Jestem nowy na '' TYM '' forum,na początku chciałem przedstawić moją historie z SAA i Siłownią. Mam 20 lat warze 72kg ;/ przy 188cm wzrostu więc nie ma co ukrywać jestem chudzielcem. Moja przygoda ze sportem zaczęła sie 6 lat temu( judo) a z siłownią 3 lata temu wtedy też ważyłem 65kg przy mniej więcej tym samym wzroście.
Kiedy ważyłem 65kg wiadomą rzeczą było że chciałem przybrać, więc jadłem ,,tony'' różnych suplementów(Kreatyna Białko) stosowałem dietę _ wszystko na marne...;/ 4 miesiące temu zrobiłem cykl z 200 tabletek Metanabolu, o dziwo przybrałem w niecałe 2 miesiące 10 kg z czego 3 spadłem.(cykl był w miarę przemyślany). Od 1 listopada planuje kolejny, lecz bardziej (zaawansowany) mianowicie mam zamiar zakupić 20 szlagów testosteronu Prolongatum 1ml/100mg + 100tab. Mety (Rosja). Cykl będzie wyglądał mniej więcej tak => prolo e5d 200mg, meta 1-5 ed3 do tego oczywiście Białko Olimp, na zakończenie cyklu kreatyna no i odblok 24 tab. Colmidu 2 tyg po ostatnim szlagu. Skłonności do Ginekomastii nie mam więc myślę że Nolvadex będzie tu zbędny. Na początku zastanawiałem sie nad Omadrenem zamiast prolo, jednak zdecydowałem sie na prolo ponieważ krążą negatywne opinie na temat omy. Może wprowadzicie kilka zmian lub polecicie mi jakiś inny środek ... Czekam na opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
"otóż gdyby tak było nawet na Cyklu z metanabolem nie zrobił bym 3kg."
Nie koniecznie, metanabol wzmaga pchanie bialka do Twoich miesni...
Pozatym sztuki walki to dodatkowy wydatek kaloryczny.
Powiedz mi ile kalorii jadasz?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Ankiety nie wrzuciles ale tak po przeczytaniu posta wszystko wpisales.
Lajtowy cyklik, nie zmieniaj prolo na ome.
tak jak sobie rozpisales jest si

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28910 Napisanych postów 62545 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900850
cyklik delikatny ale klasyczny.
a co do diety to proponuje wiecej poczytac jest duzo ciekawych artow a widze ze nic jeszcze nie czytales na forum.

milej lektury
...
Napisał(a)
Usunięty przez LeBron777 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 220

Pozdrawiam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
W zasadzie to mam jeszcze jedno pytanie... Czy jak na mój 2 cykl i 1-szy ze sterydami iniekcyjnymi to nie za ostro ????;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
spoko dasz rade


to nie jest jakis hardcorowy cykl wiec sie nie martw o to i rosnij zdrowo

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28765
za miche nie za koks z takimi wymiarami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
jak przez 3lata nic nie przytyłeś to wszystko spartoliłeś

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Yarekbboy nie masz pojęcia o moim podejściu do sportu więc nie pisz, że wszystko spartoliłem. Zawsze byłem chudy i nigdy nie miałem tendencji do nabierania masy, dodajmy do tego treningi SW o których wcześniej wspominałem i chyba nie ma sie co dziwić.
Jeśli nikt nie skasuje tego tematu po zakończeniu cyklu opisze efekty jakie uzyskałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Tarekbboy nie masz pojęcia o moim podejściu do sportu więc nie pisz, że wszystko spartoliłem.

No właśnie sobie je wyobrażam, przedewszystkim zła, za mało kaloryczna dieta.
Ty mi nic nie mów o byciu chudym i tendencjach do nabierania masy bo mam mega ****owe. Ważyłem dużo mniej od Ciebie...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

bol po prawej stronie

Wiecej