SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejnosc wykonywanych cwiczen

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Witam. Chcialbym ulozyc sobie sam plan, dac go do oceny, ale zanim go uloze chcialbym zeby ktos mnie oswiecil i pokierowal - slyszalem, ze kolejnosc wykonywanych cwiczen na silowni przy kazdej partii miesni ma znaczenia, odrazu dodam ze interesuje mnie przybranie na masie miesniowej. Prosba jest, by ktos napisal mi na cyzm to polega, czym sie kierowac podczas ukladania planu, jezlei mozliwe to moze podac przyklady jak ma to wygladac.. :).
Z gory dzieki wszystkim chetnym pomocy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Skupiaj się na cwiczeniach wielostawowych, nie maszynach.

Kolejność - od najcięższego ćwiczenia/najbardziej złożonego do najlżejszego/najmniej złożonego.

Choć zalezy od twojego poziomu wytrenowania jak plan będzie wygladał bo można np. dać same ćwiczenia wielostawowe które na początek w zupełności wystarczą a nie bawić się np. w wyciągi czy innego typu maszyny, więc przydałaby się ankieta.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-09-12 21:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
No rozumiem, czyli np przy robieniu klaty bedzie wyciskanie ta? Bo najbardziej doi z energii, no jest chyba najciezsze a potem np rozpietki? A w bicepsie? Tricepsie? Barkach? To jak ciezkie jest ciwczenie zalezy chyba od tego jaki ciezar dobiore a prawie w kazdym cwiczneiu na biceps triceps moge dobrac ciezki ciezar..nie wiem chyba nie bardzo to kumam a jednak chcialbym zaczac cwiczyc i odrazu robic to w dobrej kolejnosci zeby efekty jednak jakies przyszly w mozliwie jak najszybszym czasie a nie zrobic plan na szybkiego i zastanawiac sie po 6 miechach co bylo nie tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Tzn oczywiscie wiem ze plan powinno sie zmieniac co 2-3 miechy ale dajmy na to ze kazdy z nich robiłbym na szybko i kazdy mijalby sie z celem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Dodaj ankiete i pokaż jaki plan robiłeś ostatnio, coś pomyślimy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie na temat planu

Następny temat

Początkujący pomocy!

Wiecej