SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejne pytania do diety....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 13305 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45246
a więc mam już ułożoną diete 150gram białka 85gram tłuszczy i około 300gram węgli

1.teraz mam pytanie bo w jeden dzień ćwicze siłownie w drugi AERO na czczo czy glukoza która jest spożywana po treningu ma być po AEROBACH również ??

Posiadam suplementy takiejak

Maxivit
Cynk
Wapno
Guarana z cofeiną i zenszeniem
OMEGA 3
Tauryna 300kap MEGA KAPS 1500
Kreatyna Mono Vitalmaxa 450gram

Doradzcie co i kiedy mam brać...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21699
chyba Rothen nie rezygnujesz w koncu z CKD?

witaminki z rana. wapn z tauryna i zenszeniem przed aero. w dni silowe wapn bez snem. kreatyna to w wyszukiwarce z milion postow o tym jest cynk tez bym zapodal przed snem i zmajstrowal z tego apteczne ZMA ale z tego co wiem to taka opcja sie gryzie z wapniem.

no i omega 3 z rana i wieczorem.
specem nie jestem ale tak bym zrobil na dzien dzisiejszy

Zmieniony przez - miloszmk w dniu 2005-06-27 16:34:46

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 12853 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43228
Rothen widze ze niezdecydowany

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Ostrożnie ze smażeniem /ciekawostka/

WPC zestaw