SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejne problemy Jona Jonesa. Kelnerka klubu ze striptizem oskarżyła mistrza UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2558 Napisanych postów 14835 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293819

Sean M. Haffey/Getty Images

Kolejne problemy Jona Jonesa. Kelnerka klubu ze striptizem oskarżyła mistrza UFC

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones albo nie potrafi trzymać się z dala od kłopotów, albo ma wyjątkowego pecha. Jones kolejny raz popadł w konflikt z prawem za rzekomy incydent, który miał miejsce w klubie ze striptizem w kwietniu.

Raport dotyczący rzekomego nękania kelnerki w klubie ze striptizem przez Jona Jonesa został przedstawiony przez lokalną stacją informacyjną KRQE News 13 z Nowego Meksyku.

W kwietniu tego roku w klubie TD's Eubank Showclub miał mieć miejsce incydent z udziałem mistrza wagi półciężkiej UFC Jonem Jonesem. Policja z Albuquerque powiedziała, że kelnerka wezwała oficerów do swojego domu informując ich, że Jones rzekomo klepnął ją niestosownie, ściągnął ją na swoje kolana i pocałował, gdy była w pracy. Kelnerka powiedziała też, że Jones założył jej duszenie i podniósł do góry. Powiedziała mu, żeby przestał, ale Jones nie przestał jej dotykać w niestosowny sposób, dopóki nie wyszedł z klubu. Policja prowadziła działania wobec Jonesa pod zarzutem napastowania.

Według raportu, wydano nakaz aresztowania Jonesa w tym samym czasie, gdy walczył z Thiago Santosem w walce wieczoru gali UFC 239. Jones obronił swój tytuł, pokonując Santosa przez niejednogłośną decyzję.

Prawnicy Jonesa powiedzieli, że ich klient nie wiedział o wniesieniu oskarżenia przeciw niemu, dopóki KRQE im o tym nie powiedziało. Prawnik Jonesa, James Hallinan złożył następujące oświadczenie:

James Hallinan
"Dzisiaj media poinformowały Pana Jonesa o fałszywym oskarżeniu wysuniętym przeciwko niemu, a dokumenty zostały wysłane na niewłaściwy adres. Jednakże, po otrzymaniu dokumentów od mediów, Pan Jones natychmiast udał w celu dokonania niewielkiej opłaty i zarówno on jak i wielu świadków, są gotowi do podważenia podłych oszczerstw, które zostały wypowiedziane publicznie na temat jego osoby.”

Zapisy sądowe pokazały, że Jones nie pojawiły się w czerwcu na rozprawie o oskarżenie i kaucję za napastowanie po czym wydano nakaz aresztowania. Jednak Jones najwyraźniej nie był tego świadomy.

Adwokaci Jona Jonesa z Jackson-Wink powiedzieli KRQE, że kwestionują zarzuty stawiane Jonesowi przez kelnerkę. Oznajmili również, że o nakazie aresztowania dowiedzieli się dopiero z raportu medialnego, a Jon Jones natychmiast w minioną niedzielę zapłacił $300 kaucji po czym nakaz został zniesiony.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2558 Napisanych postów 14835 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293819

BT Sport

Jon Jones komentuje ostatnie doniesienia o kłopotach z prawem

W niedzielę wieczorem, pojawiły się informacje, że mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones został oskarżony o napastowanie kelnerki w klubie ze striptizem. Do incydentu miało dojść w kwietniu w Albuquerque. Jones odniósł się osobiście do tych zarzutów.

Jones najwyraźniej nie był nawet świadomy tych zarzutów, dopóki nie został o nich poinformowany przez media. Jego adwokat James Hallinan przekazał następujące oświadczenie stacji KRQE News 13, która informowała o kłopotach Jonesa:

Pomimo poważnych oskarżeń wobec mistrza, Jon Jones zapewnia, że nie ma żadnych kłopotów. Oznajmił to dzisiaj podczas rozmowy z fanami na Twitterze.

Jon Jones
„Zdecydowanie nie mam żadnych kłopotów, przyjacielu, nie bądź taki szybki, aby uwierzyć we wszystko, co czytasz w Internecie.”

https://twitter.com/JonnyBones/status/1153253457375055872

Jon Jones
„Wiem, że jest cała masa ludzi, którzy liczą na mój upadek, ale jest jeszcze więcej takich, którzy są ze mnie dumni i uwielbiają patrzeć, jak dobrze sobie radzę. Sprawa zostanie załatwiona między nami, uwielbiam tę społeczność… jestem podekscytowany kontynuowaniem marszu, a hejterzy będą wściekli, kiedy wygram w grudniu”.

https://twitter.com/JonnyBones/status/1153255010743881728

Jon Jones powtórzył, że ma w planach powrót do Oktagonu w grudniu.

Jon Jones
„Taką mam nadzieję.”

https://twitter.com/JonnyBones/status/1153284155343437824 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scott Coker o nieobecności Aarona Pico w turnieju Grand Prix wagi piórkowej Bellatora

Zestaw 1