SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejne problemy Jona Jonesa. Kelnerka klubu ze striptizem oskarżyła mistrza UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Sean M. Haffey/Getty Images

Kolejne problemy Jona Jonesa. Kelnerka klubu ze striptizem oskarżyła mistrza UFC

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones albo nie potrafi trzymać się z dala od kłopotów, albo ma wyjątkowego pecha. Jones kolejny raz popadł w konflikt z prawem za rzekomy incydent, który miał miejsce w klubie ze striptizem w kwietniu.

Raport dotyczący rzekomego nękania kelnerki w klubie ze striptizem przez Jona Jonesa został przedstawiony przez lokalną stacją informacyjną KRQE News 13 z Nowego Meksyku.

W kwietniu tego roku w klubie TD's Eubank Showclub miał mieć miejsce incydent z udziałem mistrza wagi półciężkiej UFC Jonem Jonesem. Policja z Albuquerque powiedziała, że kelnerka wezwała oficerów do swojego domu informując ich, że Jones rzekomo klepnął ją niestosownie, ściągnął ją na swoje kolana i pocałował, gdy była w pracy. Kelnerka powiedziała też, że Jones założył jej duszenie i podniósł do góry. Powiedziała mu, żeby przestał, ale Jones nie przestał jej dotykać w niestosowny sposób, dopóki nie wyszedł z klubu. Policja prowadziła działania wobec Jonesa pod zarzutem napastowania.

Według raportu, wydano nakaz aresztowania Jonesa w tym samym czasie, gdy walczył z Thiago Santosem w walce wieczoru gali UFC 239. Jones obronił swój tytuł, pokonując Santosa przez niejednogłośną decyzję.

Prawnicy Jonesa powiedzieli, że ich klient nie wiedział o wniesieniu oskarżenia przeciw niemu, dopóki KRQE im o tym nie powiedziało. Prawnik Jonesa, James Hallinan złożył następujące oświadczenie:

James Hallinan
"Dzisiaj media poinformowały Pana Jonesa o fałszywym oskarżeniu wysuniętym przeciwko niemu, a dokumenty zostały wysłane na niewłaściwy adres. Jednakże, po otrzymaniu dokumentów od mediów, Pan Jones natychmiast udał w celu dokonania niewielkiej opłaty i zarówno on jak i wielu świadków, są gotowi do podważenia podłych oszczerstw, które zostały wypowiedziane publicznie na temat jego osoby.”


Zapisy sądowe pokazały, że Jones nie pojawiły się w czerwcu na rozprawie o oskarżenie i kaucję za napastowanie po czym wydano nakaz aresztowania. Jednak Jones najwyraźniej nie był tego świadomy.

Adwokaci Jona Jonesa z Jackson-Wink powiedzieli KRQE, że kwestionują zarzuty stawiane Jonesowi przez kelnerkę. Oznajmili również, że o nakazie aresztowania dowiedzieli się dopiero z raportu medialnego, a Jon Jones natychmiast w minioną niedzielę zapłacił $300 kaucji po czym nakaz został zniesiony.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

BT Sport

Jon Jones komentuje ostatnie doniesienia o kłopotach z prawem

W niedzielę wieczorem, pojawiły się informacje, że mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones został oskarżony o napastowanie kelnerki w klubie ze striptizem. Do incydentu miało dojść w kwietniu w Albuquerque. Jones odniósł się osobiście do tych zarzutów.

Jones najwyraźniej nie był nawet świadomy tych zarzutów, dopóki nie został o nich poinformowany przez media. Jego adwokat James Hallinan przekazał następujące oświadczenie stacji KRQE News 13, która informowała o kłopotach Jonesa:

Pomimo poważnych oskarżeń wobec mistrza, Jon Jones zapewnia, że nie ma żadnych kłopotów. Oznajmił to dzisiaj podczas rozmowy z fanami na Twitterze.

Jon Jones
„Zdecydowanie nie mam żadnych kłopotów, przyjacielu, nie bądź taki szybki, aby uwierzyć we wszystko, co czytasz w Internecie.”

https://twitter.com/JonnyBones/status/1153253457375055872

Jon Jones
„Wiem, że jest cała masa ludzi, którzy liczą na mój upadek, ale jest jeszcze więcej takich, którzy są ze mnie dumni i uwielbiają patrzeć, jak dobrze sobie radzę. Sprawa zostanie załatwiona między nami, uwielbiam tę społeczność… jestem podekscytowany kontynuowaniem marszu, a hejterzy będą wściekli, kiedy wygram w grudniu”.

https://twitter.com/JonnyBones/status/1153255010743881728

Jon Jones powtórzył, że ma w planach powrót do Oktagonu w grudniu.

Jon Jones
„Taką mam nadzieję.”

https://twitter.com/JonnyBones/status/1153284155343437824 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

KRQE

Opublikowano nagranie z rozmowy funkcjonariuszy policji z kobietą, która oskarża Jona Jonesa o napastowanie

Stacja telewizyjna KRQE z Albuquerque opublikowała nowy film pokazujący rozmowę policjantów z kobietą, która oskarża Jona Jonesa o napastowanie i która szczegółowo opisuje incydent. Kobieta wyjaśnia również jej wahanie przed wniesieniem oskarżenia.

Kobieta, która chciała, aby jej tożsamość była anonimowa, powiedziała funkcjonariuszom policji, że bała się zgłosić rzekomy incydent, który miał miejsce w kwietniu w klubie ze striptizem, ponieważ uważała, że wszyscy będą chronić mistrza wagi półciężkiej UFC.





Kobieta
„Cała ta sytuacja jest bardzo skomplikowana. Nawet nie wiem, co powiedzieć. Tej osobie uchodzi na sucho wszystko”.


Rzekomy incydent miał miejsce w kwietniu w klubie ze striptizem TD’s Eubank Showclub w Albuquerque. Kobieta szczegółowo opisała, co rzekomo wydarzyło się tamtej nocy z udziałem Jonesa.

Kobieta
„Jon położył ramię tutaj czy coś, dość mocno, a ja powiedziałam, zamierzasz założyć mi duszenie? Wyszłam z tego wszystkiego, a jak tylko to zrobiłam, on po prostu mnie podniósł i wiesz, przewrócił mnie i po prostu zaczął się ze mną siłować. Problem polega na tym, że kiedy posadził mnie z powrotem przy barze, klepnął mnie w c***ę.


W pewnym momencie kazał mi usiąść mu na kolanach, a potem sam posadził mnie na kolana. Kiedy siedziałam na jego kolanach, zaczął całować mnie w szyję i tego typu rzeczy, oni nie powinni tego robić”.

Później na nagraniu, policjanci wyjaśnili kobiecie, że mistrz wagi półciężkiej UFC może zostać oskarżony o napaść. Biorąc pod uwagę przeszłość Jonesa i jego status gwiazdy, kobieta była niezdecydowana.

Policjant
„Więc, nie wiesz, czy chcesz wnieść oskarżenie, czy nie, ponieważ czujesz, że jest on cytat, „nietykalnym”? – oficer zapytał kobietę.


Kobieta
„To j**ny Jon Jones, co mam powiedzieć na ten temat” – odpowiedziała.


Policjant
„Przestępstwo jest przestępstwem, niezależnie od tego. Nie daje mu to prawa do takiego zachowania tylko dlatego, że jest sławny” – powiedział oficer domniemanej ofierze.


Nie wiadomo jak rozwinie się i zakończy ta sprawa, ale Jon Jones celuje w powrót do Oktagonu pod koniec roku, a może nawet trochę wcześniej, ponieważ Bones mówił, że chciałby wrócić w listopadzie do Madison Square Garden.

Według raportu stacji KRQE, Jon Jones będzie miał rozprawę sądową zaplanowaną na następny miesiąc w Albuquerque.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scott Coker o nieobecności Aarona Pico w turnieju Grand Prix wagi piórkowej Bellatora

Następny temat

T.J. Dillashaw zapowiada, że wróci silniejszy niż kiedykolwiek

WHEY premium