SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna ofiara 1,3 D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2339

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga / wzrost

91,7/181

Staż treningowy

3 lata

Cel cyklu

Jest masa jest klasa :D

Stosowane już wcześniej suplementy

Kreatyna, Shotgun

Stosowane wcześniej spalacze

Brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
No to rozyebałem system :P

Po raz pierwszy w swojej karierze sięgnąłem po przedtreningówkę z 1,3 D.
Do tej pory były czasem kreatynki i raz Shotgun (który na mnie nie działał), a tak to tylko na suchara tj. z dietą. Przechodząc do rzeczy to kupiłem sobie NOXI PRO.

Dzisiejszy trening:
Nogi + bic + brzuch

Około 1h 20 min przed treningiem wciągnąłem posiłek, po 1h zażyłem jedną dawkę NOXI i czekałem... w sumie nie wiem na co... na jakieś kopnięcie, rozpiernicz umysłu itp.

Zaszedłem na siłkę i stwierdziłem, że to kolejny szajs pokroju innych przedtreningówek z kofeiną, które na mnie nie działają.
No i w tym momencie załamka, że kasa w piach.
Zacząłem robić wyprosty nóg na maszynie i załączył się TERMINATOR
Myślałem, że odfrunę z tą maszyną, nieziemskie powtórzenia, które kończyły się w momencie gdy już mnie tak nogi napierniczały, że nie mogłem zrobić kolejnych.

Gdy zacząłem robić dwugłowy to poczułem małe wyssanie i wypompowanie. Taki jak by mały kryzys, szum w głowie itp. Jednak jak podchodziłem do serii to był power. Na szczęście wziąłem ze sobą ciastka owsiane bo chyba z tej intensywności treningu wyssało ze mnie całą energię.

Po jakiejś godzince od rozpoczęcia treningu szum ustał, tak jak by się trochę unormowało, jednak czułem nadal, że mogę więcej.
Po treningu nie czułem jakiegoś zjazdu jak niektórzy opisują, jedynie zmęczenie ciężkim treningiem.

Moja ocena:
Pobudzenie: 10/10
Pompa: 6,5/10 - zobaczę jak będzie przy treningu barków gdyż te mi najbardziej puchną z wszystkich grup mięśniowych
Koncentracja: 6/10 - trochę ciężko było się skupić gdyż miałem mnóstwo myśli w głowie, ale tak chyba jest po 1,3 D

Ogólnie rzez biorąc podniosła się intensywność treningu i nie mogę doczekać się kolejnego.
Jak będę miał chwilę i czas to opiszę jak mi przebiegł kolejny trening na tym specyfiku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ee tam gadacie, jak się podje 1,3 to fakt żołnierz umiera na jakiś czas ale niecała godzinka po trenie i już się rwie do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Straciłeś cnotę.

Kwestia przyzwyczajenia do fajerwerków, niebawem już przestanie Cię to bawić i zrezygnujesz, wszyscy z czasem dochodzą dopiero do wniosku że to g****/.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
potem będzie Ci ciężko zrobić trening bez dopalacza 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
dokladnie, kazdy chyba z nas pobawil sie troche i odstawil.
u nas wsrod modow jest obecnie moda na abstynencje suplementacyjna


PS: ale 1.3 w szafeczce jest na wszelki wypadek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Tam oj, tam oj :P Na razie jest fajnie więc cieszę się chwilą
Nie wiem tylko jak zrobić żeby wkręcało mi się wcześniej? Tzn mniej więcej z momentem jak zaczynam trening. Jak wydłużę czas od posiłku do momentu treningu to mój żołądek załączy ssanie podczas treningu. Natomiast w drugą stronę to muszę dłużej czekać na efekt terminatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
Przypomina mi się historia mojego kumpla z pracy. Dopiero zaczynał ćwiczyć. Widział jak kupiłem sobie 3 saszety nox pumpa to też chciał spróbować i kupił 3. Siedzimy do siebie tyłem w boxie, na końcówkę dnia pracy rozrobiłem pół saszety, a on sie pyta ile sie tego pije, to odpowiedziałem w żartach że wszystkie 3;) oglądam się za chwilę a on na sucho zjadł te 3 saszety i popił herbatą nie mogłem go zostawić samego więc też przyeksperymentowałem i zapodałem swoje pozostałe 2,5 saszetki.
Pojechaliśmy na trening, który był cały zmarnowany, wzorki na podłodze siłowni zaczęły mi się przemieszczać, a on siedział w koncie. Mega rozdrażnienie. Podczas powrotu dopadła nas deprecha jakaś. Ja poszedłem spać smutny i przybity jakby mi ktos zmarł. Postanowiłem, że więcej tego shitu 1,3 nie ruszę.
Takie true story.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630
1,3 to zabawka dla hardcorowców. Libido w dół na maxa, więc jak ktoś chce poużywać to odradzam. Kobieta nie będzie zadowolona...

Bunga Bunga...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
burlesconi - Oj tam oj tam Ale rzeczywiście po 1,3 na mega drąga nie ma co liczyć, ale kompletnego flaka nie ma (przynajmniej u mnie). A tak w ogóle to nie zbanowali 1,3 (ktoś tam podobno się od tego przekręcił)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
1,3 jest zbanowane.
W USA jakieś żołnierzyki padły na serducho- ale szły końskie dawki- jak to u nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W Australii tez ziomek się przekręcił od tego. Tam to stosują jak dopalacze - zayebał 150 czy 200mg jednorazowo i dostał wylewu.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91253
Ja tam mam primaforce czystą 20mg na capsa, raz na tydzień czy dwa zdarza mi się zarzucić z kofeiną i jest fajnie, częściej to bez sensu gdyż rośnie błyskawicznie tolerancja. Kiedyś waliłem z 4x w tygodniu to ciężko się wstawało z łóżka i w ogóle zamuła. Jako dodatek do spalacza przy regularnym zażywaniu - pomysł idiotyczny, jedynie z partyzanta raz na czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy suplementacji

Następny temat

jaka kreatyna + dopalacz na mase

WHEY premium