SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259075

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622


Czas troszkę podsumować.

Skorzystałem z Oferty TREC SPECIAL FORCES i wybrałem przy poprzednim zamówieniu dwa produkty:



W.K.M. EXECUTIONER FORMULA

Komentarz: Wziąłem głównie z myślą pobudzenia mnie przed ciężką jednostką treningową, szczególnie na trenażerze, gdzie jednak motywacja jest dużo mniejsza. W połączeniu z dodatkową kawą "klepał" bardzo ładnie. Efektem ubocznym jest fakt, że ewidentnie sylwetka się trochę wyostrzyła. Jestem bardzo zadowolny, zwykle po takich suplementach odbija mi się strasznie przez kilka godziń, tutaj tego efektu nie było. Na duży +++



W.A.N.A.D. CARBO ACCELERATOR FORMULA

Komentarz: Carbo, Iso, to podstawa w kolarstwie. Przy długich jednostkach dochodzących do 4-5h, uzupełnienie płynów to podstawa. Ważne żeby nie była to czysta woda, a z dodatkiem cukru. Smak bardzo mi podszedł i co najważniejsze, z czym miałem do czynienia z produktami linii nie pieni się! Dziwne pianę pić przez bidon, a tutaj tego nie ma
Nigdy w trakcie jednostki nie złapał mnie skurcz, i nie miałem przysłowiowej w kolarski świecie... "bomby" . Polecam, chyba jeden z najlepszych tego typu produktów, które używałem


Wkrótce więcej!


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-12-02 15:16:00
3

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Wczoraj przez Irlandczyka przebrnąłem.
Fajny film ale niepotrzebnie wydłuuużoooony na siłę. Brakowało "akcji" no i brak jakiegokolwiek powiązania z "Chłopcami z ferajny" a przecież tytułowy bohater grał tam dość istotną rolę.

Śmiesznie sie oglądało staruszków... zwłascza Joe Pesci
2

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Fighter jak najbardziej

Fsl Wymęczyłem to, a Joe Pesci mega śmieszny, ja go właśnie kojarzyłem z chłopców z ferajny, ale tutaj zupełna przeciwność. Nie taki nieopierzony



Pobudka o 7.30 i do pracy. Naprawdę mega dużo roboty, w końcu cyber Monday, a my przygotowaliśmy na diety -25% Trochę też własnej pracy zaliczyłem. Po pracy na siłkę, po siłce do domu i potreningowy. Potem parę domowych spraw załatwiłem, depilację i właśnie jem kolację. Zaraz do wyra i coś pooglądać



1. Szejk- WPC SFD + Olej kokosowy
2. Kurczak z ryżem, warzywami i olejem lnianym
3. Kurczak z ryżem, warzywami i olejem lnianym
4. Omlet jaglano-marchewkowy z gruszką, twarożkiem i ALMOND CREAM SMOOTH
5. Krem pomidorowy, Sałatka z kurczakiem, oliwkami i sosem musztardowym
+++W ciągu dnia kawy, galaretki zero

Podsumowanie:

Białko Up




Trening Siłowy – Trening A- SIŁA:
1. Przysiady ze sztangą- 6s- 5p
2. Prostowanie nóg na maszynie- 4s- 8p
3. Uginanie podudzi na maszynie siedząc -6s- 6p
4. Wspięcia na palce siedząc na maszynie- 6s- 10p
5. Równowaga na bosu z kettlem- 3s- max czas
6. Podciąganie na drążku- 4s- 12p
7. HALO- 4s- 20p

Obwód:
8a. Allachy z drążkiem wyciągu-5s- 15p
8b. Dzień dobry ze sztangą- 5s- 15p
8c. Skręty boczne tułowia na maszynie- 5s- 15p
9. Plank- 3s-max czas
10. Bieżnia- 15min
11. Rozciąganie- 20min

Komentarz: No i zaczęliśmy robić siłę W każdym ćwiczeniu na nogi progresja ciężaru co serię. Mimo to było średnio, ewidentnie brakowało stabilizacji przy siadach i obycia z ciężarem. No ale powoli będziemy dokładać



TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku
TREC W.K.M EXECUTIONER FORMULA- 2 caps
TREC P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps,
TREC W.I.R. RESTORE & REGENARATOR FORMULA- 20g wieczorem
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
All NUTRITION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-12-02 20:31:12
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dampaz

Fsl Wymęczyłem to, a Joe Pesci mega śmieszny, ja go właśnie kojarzyłem z chłopców z ferajny, ale tutaj zupełna przeciwność. Nie taki nieopierzony



A pamiętasz Go z Kevina ?
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Taak

Swoją drogą On i De Niro to klasa klas
Oni po prostu wyglądają na takich cichociemnych


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Apropo, dziś na wadze 72.7kg.
Coraz łatwiej mi się to przyjmuję, szczególnie, że widzę że tłuszcz zleciał. Żona wczoraj zwróciła uwagę że dupa i plecy mi się rozrosły.. .
Je$ana siłownia, pamięć mięśniowa działa niestety


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-12-03 08:18:39

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Szalenie możliwe, że za dużo robisz na siłowni. Na Twoim miejscu pomyslałbym o czymś a'la krosfity. Zrobisz coś intensywnego i zrobisz odpowiednią objętość i zaoszczędzisz czas.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 12/3/2019 8:59:22 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Dużo robię na nogi, bo jednak zbudowanie ich siły jest dla mnie priorytetem.
Poza tym ruszenie mięśni, które nie mają takiej dużej pracy na rowerze, aby poprawić "balans" i nie doprowadzać do kontuzji.

Reszta ciała to HALO i podciaganie, no i korpus, ale to dlatego żeby zapobiegać efektom bólowym przy długim siedzeniu w pochyleniu i poprawić stabilizację.
Nauczony doświadczeniem z zeszłego roku gdy bardziej przesiądę się na rower w marcu/kwietniu to i tak zleci


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-12-03 09:37:05

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Dampaz
Dużo robię na nogi, bo jednak zbudowanie ich siły jest dla mnie priorytetem.
Poza tym ruszenie mięśni, które nie mają takiej dużej pracy na rowerze, aby poprawić "balans" i nie doprowadzać do kontuzji.

Reszta ciała to HALO i podciaganie, no i korpus, ale to dlatego żeby zapobiegać efektom bólowym przy długim siedzeniu w pochyleniu i poprawić stabilizację.
Nauczony doświadczeniem z zeszłego roku gdy bardziej przesiądę się na rower w marcu/kwietniu to i tak zleci



Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-12-03 09:37:05


Polecam też oprócz klasycznych siadów z tyłu/przodu czy ciągów robić rzeczy jak przysiady kozackie, boczne wykroki przysiady curtsy czy martwe jednonóż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
FighterX
Szalenie możliwe, że za dużo robisz na siłowni. Na Twoim miejscu pomyslałbym o czymś a'la krosfity. Zrobisz coś intensywnego i zrobisz odpowiednią objętość i zaoszczędzisz czas.



Zmieniony przez - FighterX w dniu 12/3/2019 8:59:22 AM


To nie jest głupi pomysł. Albo trening bardziej na wytrzymałość siłową a nie samą siłę. Co nie oznacza różowych hantelek i machania po 20-30 powtórzeń
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium