SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258655

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
Wiesz nadprogramowe kilogramy, a bycie naturalnie 130kg grubasem to różnica.
Po prostu jestem trochę inny, mam zupełnie inny ogranizm.

On nigdy nie wybacza niczego.

Tym bardziej w sporcie, zawsze byłem ostatni i najgorszy. Muszę dużo ciężej pracować niż inni.



Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-11-14 12:50:21


Ok, mysle ze lekko przesadzasz z okreslaniem siebie jako "naturalnego grubasa", bo na nasza wage ma bardzo mocno wplyw co i kiedy jemy i jaka mamy aktywnosc. Jak to wygladalo u Ciebie jak dobijales do tej wagi? jadles jak teraz i miales podobna aktywnosc, czy po prostiu nic nie robiles i jadles byle co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Jadłem dużo bo lubię, aczkolwiek znam bardzo wiele osób, które jedzą dużo w tym syf, nic nie trenują i nie tyją tak jak ja. Poprostu mam predyspozycję, naturalnie powolny metabolizm i łatwo łapię tłuszcz.

Raczej o to mi chodziło

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
Jadłem dużo bo lubię, aczkolwiek znam bardzo wiele osób, które jedzą dużo w tym syf, nic nie trenują i nie tyją tak jak ja. Poprostu mam predyspozycję, naturalnie powolny metabolizm i łatwo łapię tłuszcz.

Raczej o to mi chodziło


To inna kwestia. Jedni sa predysponowani do szybszego lapania wagi, a inni nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
To kwestia o której pisałem.

A to, że nie opuszczam żadnego treningu, przepracowując średnio po 12h w różnych intesywnościach w tygodniu, nie robię żadnych nieplanowanych odstępstw od diety przyczynia się do tego że udaje mi się utrzymać te +/-70kg.

Jest to okupione dużym wysiłkiem, a ile mamy w teamie osób co jedzą syf, podobnego wzrostu jak ja i utrzymują względnie niską masę ciała.

Podsumowując, życie nie jest sprawiedliwe

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
To kwestia o której pisałem.

A to, że nie opuszczam żadnego treningu, przepracowując średnio po 12h w różnych intesywnościach w tygodniu, nie robię żadnych nieplanowanych odstępstw od diety przyczynia się do tego że udaje mi się utrzymać te +/-70kg.

Jest to okupione dużym wysiłkiem, a ile mamy w teamie osób co jedzą syf, podobnego wzrostu jak ja i utrzymują względnie niską masę ciała.

Podsumowując, życie nie jest sprawiedliwe


Wiesz, na pocieszenie Ci powiem, ze nie tyja do czasu. Organizm w pewnym momencie przestaje buforowac takie rzeczy i nagle na wadze pojawia sie +10kg lub wiecej.
Widzialem to po moich znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Dampaz ale dlaczego od razu nieliczenie czy jedzenie dużo ma być jedzeniem syfu? Pewnie jakbyś przestał liczyć przy obecnej aktywności, to jedząc zdrowo, produkty nieprzetworzone nie przytyłbyś wcale. Inaczej się je 1000kcal z ryzu, kurczaka i warzyw a inaczej z chipsów i czekolady. Cała sztuka polega na tym, żeby bez liczenia kcal dalej się trzymac zdrowych nawyków i jeść z głową a nie rzucac na wszystko co popadnie Ja tam lubie bez liczenia, bo mogę jeść różnorodnie. Jak jednego dnia sypnie mi się 30g płatków owsianych a drugiego 50g to przecież nie umrę. Są dni że zjem więcej, a sa takie że wcale nie mam ochoty.

A co do tych nietyjących - oprócz wagi i wyglądu jest jeszcze zdrowie i z tym czasem bywa problem, człowiek je byle jak i później wychodzą problemy. Dodatkowo na kiepskim jedzeniu i wyniki gorsze i rege słabsza, więc się po prostu nie opłaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja może być liczenia mógłbym jeść, ale nie bez ważenia. Nie wiedziałbym ile czego sypnąć na oko, żeby się najeść

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Viki
Dampaz ale dlaczego od razu nieliczenie czy jedzenie dużo ma być jedzeniem syfu? Pewnie jakbyś przestał liczyć przy obecnej aktywności, to jedząc zdrowo, produkty nieprzetworzone nie przytyłbyś wcale. Inaczej się je 1000kcal z ryzu, kurczaka i warzyw a inaczej z chipsów i czekolady. Cała sztuka polega na tym, żeby bez liczenia kcal dalej się trzymac zdrowych nawyków i jeść z głową a nie rzucac na wszystko co popadnie Ja tam lubie bez liczenia, bo mogę jeść różnorodnie. Jak jednego dnia sypnie mi się 30g płatków owsianych a drugiego 50g to przecież nie umrę. Są dni że zjem więcej, a sa takie że wcale nie mam ochoty.

A co do tych nietyjących - oprócz wagi i wyglądu jest jeszcze zdrowie i z tym czasem bywa problem, człowiek je byle jak i później wychodzą problemy. Dodatkowo na kiepskim jedzeniu i wyniki gorsze i rege słabsza, więc się po prostu nie opłaca.


Mylisz się, jeśli ja miałbym zjeść żeby się najeść to robiłbym sobie owsianki z 250g płatków owsianych np. Ja muszę wiedzieć bo nie mam umiaru A z drugiej strony jadłem już tak "na oko" z umiarem nawet i waga szła do góry. A produkty od 3 lat jem tylko zdrowe i pełnowartościowe. Tak jak piszę, każdy jest inny

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
Viki
Dampaz ale dlaczego od razu nieliczenie czy jedzenie dużo ma być jedzeniem syfu? Pewnie jakbyś przestał liczyć przy obecnej aktywności, to jedząc zdrowo, produkty nieprzetworzone nie przytyłbyś wcale. Inaczej się je 1000kcal z ryzu, kurczaka i warzyw a inaczej z chipsów i czekolady. Cała sztuka polega na tym, żeby bez liczenia kcal dalej się trzymac zdrowych nawyków i jeść z głową a nie rzucac na wszystko co popadnie Ja tam lubie bez liczenia, bo mogę jeść różnorodnie. Jak jednego dnia sypnie mi się 30g płatków owsianych a drugiego 50g to przecież nie umrę. Są dni że zjem więcej, a sa takie że wcale nie mam ochoty.

A co do tych nietyjących - oprócz wagi i wyglądu jest jeszcze zdrowie i z tym czasem bywa problem, człowiek je byle jak i później wychodzą problemy. Dodatkowo na kiepskim jedzeniu i wyniki gorsze i rege słabsza, więc się po prostu nie opłaca.


Mylisz się, jeśli ja miałbym zjeść żeby się najeść to robiłbym sobie owsianki z 250g płatków owsianych np. Ja muszę wiedzieć bo nie mam umiaru A z drugiej strony jadłem już tak "na oko" z umiarem nawet i waga szła do góry. A produkty od 3 lat jem tylko zdrowe i pełnowartościowe. Tak jak piszę, każdy jest inny


Myślę, że starasz się usprawiedliwiać brakiem umiaru. Może po prostu trzeba wiedzieć kiedy przestać, a to na pewno wiesz. Natomiast jeżeli nie czujesz sytości, to zrób badania genetyczne, czy dobrze regulujesz grelinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Heh, kiedy przestać... "przestaję" od dobrych 3 lat.
Akurat ja jestem człowiek "umiar"

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium