SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Z drugiej strony ja tam nie widzę sensu/celu narażania się na takie "ekstremum" jak na Maratonie Podróżnika, jak nie muszę.
Nie doda mi to jakiegoś spektakularnego doświadczenia, a na razi na ewentualną chorobę/przeziębienie/uraz.
Tym bardziej że "rytm wyścigowy" zmienia obraz rzeczywistości i łatwiej przetrwać

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
To prawda, ale nawet na treningu może Cię to spotkać. Sytuacja na ultra w Chinach, w trakcie którego zmarło 21 biegaczy ze względu na hipotermie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Tak, zgadzam się.
Raczej chodziło mi o to sytuację, że wiem że będzie burza ale i tak jadę bo warto.
Wczoraj akurat słupki pokazywały, że coś może, ale prawdopodobieństwo było.. niewielkie..

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Fighter ale właśnie o to mi chodzi widzisz chmurę, słyszysz że grzmi i nie wiesz czy to wogóle przyjdzie, jak szybko i jak silne będzie. Czy tylko lekki deszczyk, czy ściana deszczu, czy grad czy jakaś niebezpieczna nawałnica. Więc wychodząc zawsze trochę ryzykujesz. Mieliśmy dwa gwałtowne, niebezpieczne załamania pogody w tym tygodniu - we wtorek i w czwartek, z bardzo silnym wiatrem, ulewnym deszczem i dużym gradem, co spowodowało sporo zniszczeń w okolicy. W czwartek odwołałam trening, bo nie mogłam wyjść z domu żeby dojechać do klubu. Na dodatek w różnych częściach miasta burza miała różne nasilenie i rozmiar gradu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 8.30. Śniadanie i leniwe kręcenie po domu. Jak Żonka pojechała robić foty na weselu, to ja poleciałem na spacer. Potem posiłek, oglądanie TdF i rozciąganie + rolowanie. Poleciałem jeszcze do sklepu kupić składniki na Żonki kolację po pracy. No i wieczór



1. Placek jaglany ze skyrem i masłem orzechowym, rabarbar
2. Stek z krzyżowej z kaszą i kapustą
3-4. Sałatka z kurczakiem
+++W ciągu dnia kawy



Podsumowanie:




[
Wolne.


Spacer, w drodze zakupy.



SFD COLLAGEN PREMIUM – 1x miarka przed treningiem,
SFD CREATINE HCL – 5g przed treningiem,
AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku,
ALLNUTRTION VITAMINALL – 1+1 caps po treningu,
SFD WITAMIN D3 + K2 4000 IU – 1 caps,
ALLNUTRTION ZINC – 1 caps przed snem,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW,
SFD OMEGA3 FORTE - 2 caps po pierwszym posiłku i 2 caps po ostatnim posiłku.

Pozdrawiam.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2579 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
tdF spoko ale szkoda że tyle kraks. Kibice też w pale nawalone mają. Najbardziej mi szkoda Chrisa Froom'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Jutro w planie 5h rower. No i wieczorkiem lecimy z Żonką na pizzę neapolitańską Rocznica ślubu

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Zazdro pizzy
Wczoraj wracałam z treningu biegowego, mamy pizzerię tuż pod blokiem, akurat dostawca wychodził i tak mi zapachniało... I teraz za mną ta pizza chodzi zjadłabym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Dampaz
Jutro w planie 5h rower. No i wieczorkiem lecimy z Żonką na pizzę neapolitańską Rocznica ślubu


Gratulacje!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium