SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
Dampaz
Mnie najbardziej bawi że "nie będę jadł kurczaka bo jest na sterydach"...
Albo "pełen antybiotyków".

Po 1 primo to nie sterydy sprawiają, że szybko rośnie, ale odpowiednia krzyżówka
Po 2 primo jest coś takiego jak okres karencji...


Ja ogólnie nie jestem przeciwny dietom wegańskim. Wręcz przeciwnie. Sam myślałem o ograniczeniu mięsa, ale zbyt je lubię.
Nie będę rezygnował z przyjemności


Ps.
A co do tego co napisałaś Viki "moje nie jadło i nie miało...".

Mnie to bawi jak skur@syn, jak ktoś powie, że jeden zawodnik zrobił taką formę na diecie wegańskiej, więc jest lepsza. Albo ten film na netflix, w który ludzie oglądają i traktują jak wieloletnią metaanalizę...

A ja wteedy zawsze mówię, że przed pobiciem rekordu świata Bolt mówił że zjadł kubełek skrzydełek z kfc = aby być najszybszym biegaczem na świecie trzeba jeść skrzydełka...



Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2021-03-23 08:28:25

No wiesz ja słyszałem że Usain jadał zielone banany, rodzynki i orzechy a o skrzydełkach nie słyszałem, ale zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości
1

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2577 Napisanych postów 5114 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78293
Ja się tylko zastanawiam nad jednym. Właściwie to już nie, bo odpowiedziałem sobie na to pytanie.
Co bym wybrał - 80 lat życia ale przez 80 lat odmawiać sobie dobrego jedzenia, zabawy, czasami alkoholu, spać jak "nauka każe",
czy żyć 70 lat ale przeżyć to życie a na łożu śmierci tylko się uśmiechnąć do swoich wspomnień.
Zgadnijcie co bym wybrał?

Oczywiście.
Opcja nr 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Bolt jadł nuggetsy z McDonalda nie skrzydełka z KFC... na skrzydełkach pobiegł by pewnie szybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Z dietami jest jak z treningiem, jest milion koncepcji, a niestety niektórzy są przekonani, że to ich sposób jest jedyny i słuszny. Niestety dróg do celu jest wiele sam miałem okresy, że mięsa jadłem niewiele, ale jak ktoś jest na diecie wegetariańskiej czy wegańskiej może żyć w zdrowiu i trenować ale warto pewne rzeczy suplementować i kontrolować co jakiś czas badaniem.
Z dziećmi to już jest w ogóle kosmos, sam mam jednego niejadka na stanie, ale rozwija się prawidłowo, badania ostatnio miał robione wszystko w normie więc nie ma co panikować. Choć bananów jeść nie może nie wiedzieć czemu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ja to tylko staram te wszystkie pomysły żywieniowe ludzi dostosować aby nie zrobili sobie krzywdy.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
W tym wszystkim trzeba umieć wypośrodkować wszystko, zbilansowana dieta dostosowana do aktywności człowieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Tylko faktycznie trzeba mieć jakieś pojęcie o tym. Niestety ludziom mimo ogromnej łatwości w dostępie do wiedzy nadal brakuje elementarnej wiedzy.

Bo tak na prawdę wrzucisz w google hasło "zagrożenia diety wegetariańskiej" i masa informacji na co trzeba zwrócić uwagę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
No tak, tylko ludzie mają to gdzieś.

I potem pojawia mi się takie smaczki...

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Tylko wiesz, w momencie gdy nasłuchają się jakiś Guru na IG czy FB co mają kilkaset tysięcy śledzących, to nie patrzą na prawdziwe zagrożenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
I tu przechodzimy do kolejnej kwestii.

Większość mitów żywieniowych pochodzi od gwiazd showbiznesu...

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium