SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256584

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na takim wyścigu, to raczej by nie przeszło, ale przy everestingu w czasie zjazdów, to bym normalny obiad opierdzielił. Nie jeden

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Te 8h to planujesz na chomiku? psychicznie bym nie wytrzymała, to gorsze niż tortury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
8h na chomiku to i tak nic przy 1001km lub 2001km ultra wyścigi, które planuje

Łukasz, myślałem o jakimś makaronie ewentualnie na ciepło też.
Generalnie najmocniejsze będą 3h, ale chce pojechać z tą dużą grupą co jedzie 100km bo jednak draftingiem się wspomogę znacznie.
Tyle że jak 2tyg te 250w średnie z tego czasu wyjdzie.


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-12-10 12:11:42
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
A te 1000 km to w terenie czy też na chomiku? Bo jednak w terenie chociaż krajobraz się zmienia i jakoś łatwiej jak człowiek jedzie do konkretnego celu, a tak w miejscu w tym samym pokoju przez tyle godzin to oszaleć można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ja nie wiem co ludzie mają z tym krajobrazem...

Na takim ultra wyścigu to ciężko myśleć i obserwować czy raczyć się naturą gdy jedziesz dopiero 100km a wiesz że za tobą 1/10..
Poza tym to też nie piknik jak wielu się wydaje tylko ciągła obserwacja przeciwników i od czasu do czasu trzeba się przełamać i mocniej przycisnąć.
To bardzo męczące.
Kolega po 500km zapomniał w ogóle na Bałtyk- Bieszczady gdzie jest, tylko był "sfokusowany" na utrzymaniu właściwego tempa.

No offence, ale ja ciągle słyszę na lewo i prawo: "kolarze to mają dobrze oglądają sobie widoczki i jeżdżą"...

Dla przykładu 3x jechałem Tatra Road race i po każdym wyścigu ciężko byłoby mi sprecyzować co ukazało się na jakiej panoramie.
Przez te 4h byłem skoncentrowany na 101% aby się nie zabić i jechać na granicy własnej wytrzymałości. Podjazd? No podjazd, jechałem, walczyłem, patrzyłem w przednie koło.

Właśnie w takich 4 ścianach możesz zaobserwować coś więcej tzn. rozejrzeć się dokładnie i objąć wzrokiem przestrzeń czy stracić na chwilę koncentrację bo odchodzi Ci 70% myślenia np. o tym jak odpowiednio wyhamować z prędkości 90km/h przed zakrętem, jak mocno się w niego złożyć i czy "podjadę czy zejdę z roweru".
Odchodzi bardzo trudna część każdego wyścigu czyli koncentracja na otaczającej przestrzeni i w tym można odczuć trochę rozluźnienia.





Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-12-10 12:37:45

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Stoi Małża obok z talerzem pełnym makaronu i karmi:)
Sorki, ale taki obrazek mi się w głowie od razu pokazał, prawie jak z Disneya z zakochanego kundla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Hehe, tak źle nie będzie.
Ale jedzonko na pewno przyniesie

Moja Żona to najważniejszy skarb jaki posiadam, którego cały czas uważam nie jestem godny.

Wspiera mnie na każdym kroku w dążeniu z moją pasją. Oddałaby za to wszystko.
To dzięki niej nadal uprawiam kolarstwo. Gdy dopadła mnie pod koniec 2018 roku kontuzja, a ja już położyłem "lachę" na wszystko to ona siedziała i szukała fizjoterapeutów. Aż w końcu znalazła właściwego specjalistę...

Miejsce w którym się znajduje to w 90% jej zasługa.
Szczególnie, że mój charakter nie jest łatwy, Ja jestem zero jedynkowy. Potrafię poświęcić wszystko i się zaangażować. Ale jak się wali to uprawiam czarnowidztwo.

Taki mój mały wywód
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Patrz - cuda się jeszcze zdarzają!
I w kategorii cuda postrzegam faceta, który tak ładnie się przyznaje, a nie żonę, która jest aniołem. Śmiem twierdzić, ze to o wiele bardziej powszechne zjawisko niż Wam się Panowie zdaje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Generalnie nigdy nie byłem typem osoby, która otacza się ludźmi dookoła, raczej samotnik z nastawieniem na łatwiejszy kontakt z płcią przeciwną.

Ja często słyszę wśród znajomych narzekania na lewo i prawo.
Szczerze zwykle się wstrzymuję od komentarza, ale biorę pod zasadność cel bycia z osobą, na którą się narzeka.

To już nie średniowiecze, że ktoś Ci karze z kimś być.

Związek to głównie partnerstwo i wspieranie się.
Moja Luba dobrze wie kiedy mi trzeba "kopa w dupę", a kiedy "pogłaskać".

Obie reakcje przydatne..

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
Dampaz


Warta 200zł, wyrwałem za 50zł Bo lekko porysowany wyświetlacz. Śmiga jak zła


z ciekawości ile Ci pokazuje BF jak tak śmiga? bo moja w podobnej wartości pokazuje mi 26%
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

Wiecej