SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Witam

Od jakiś 2 tyg mam problem z kolanami.
Kolana nie bolą mnie tylko czuje jak bym miał jakąś "blokadę" w nich i nie mogę z swobodnie wykonać energicznych ruchów bez rozgrzewki. A mój wyskok pogorszył się i to znacznie. W tej chwili trudno mi doskoczyć do obręczy np. jak chce zapakować do kosza, a jeszcze miesiąc temu robiłem to bez problemu. Moje główne zajęcia fizyczne to:
- jazda na rowerze (2-3h/24h) staram się mocno jeździć jak na swoje możliwości
-rozciąganie mięśni nóg (to chyba jest nie istotne ale pisze)
-od 4 tyg gram w kosza po 3-5h/24h na asfalcie

Mam:
Wiek 17
wzrost:191
waga:73

Mogę jeszcze dodać, że jem dużo kefirów i pije mleka więc to chyba nic z niedoborem białka

Dzięki każdemu kto poświeci trochę czasu, żeby mi doradzić/pomóc

@edit:
Zapomniałem jeszcze dodać, że jak czuję tą "blokadę" to jak tak roszę energicznie kolanem to coś mi tam przeskoczy/strzeli i na chwile jest dobrze, ale to nie zawsze.

Zmieniony przez - Mizuno91 w dniu 2008-08-02 11:09:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4195
Witam. Wydaje mi się że troche przeginasz z tym koszem na asfalcie. Kolana aż tak bardzo nie lubią asfaltu. Zachowaj umiar bo rower + kosz i to widzę że bardzo intensywnie .. mogą się przyczynić do różnych defektów. Sam wiem bo gram dłuugo w kosza i sam miałem kiedyś problem z kolanami. Puchły mi strasznie i to przez to że za dużo grałem na asfalcie. Nie chce Cię na nic kierować bo nie jestem specjalistą .. więc moim zdaniem najlepiej byłoby jakbyś na rowerku podjechał do lekarza i dowiedział się co Ci dolega ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 494
najlepiej znajdź sobie boisko tartanowe. Tartan amortyzuje i nie powoduje kontuzji.

SPORT pracą, sensem życia, miłością...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból karku

Następny temat

Ciemno przed oczami jak wstaje

WHEY premium