SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolagen

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Mam zamiar zakupic ten preparat ale nie wiem czy mi coś pomoże ? Moje kości strzelają na łaczeniach tz na kolanach ,nadgarstach łokciach ,czasami nawet w kręgosłupie". Jestem ciekaw czy komuś pomógł kolagen w problemie strzykających stawów ?

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 317 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19124
Mialem to samo.
Po 3 miesiacach przeszlo.
Bralem kolegen+glukozamine.

BigMysza

### Death to Spam ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
strzelanie w stawach to jest tylko objaw ze jest w nich powietrze...przynajmniej tak pisali w IRONie...
a bola Cie te kolana ?

oczywiscie mozesz, a nawet powinienes brac kolagen zeby uchronic stawy przed kontuzjami...
jest to jeden z tych suplementow ktore sa polecane w calej karierze cwiczacego...


ps...oczywiscie pomoze...


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***

月スケジュールをアップいたしました

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Big mysza - napisz jakie dokładnie produkty brałeś (kapsułki czy proszek ) i jak dawkowałeś .

Nie nic mnie nie boli ale czasami mam wrażenie że rzepka w kolanie jakby zjeżdżała na dół .

Zamówiłem już Kolagen w tabletkach i nie wiem w jakichporach dnia go dawkować ,dodam jeszcze że rozpoczynam też cykl kreatynowy .

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tabletki to po prostu lepsza forma dawkowania kolagenu...

dawki: 2 razy dziennie po 5g kolagenu...

ps..lepiej wychodzi proszek...


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***

月スケジュールをアップいたしました

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 317 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19124
Kolagen bralem 3x dziennie po 5g ok. 30 min przed posilkiem przy zwiekszonej dawce witaminy C ktora poprawie synteze kolagenowa.


Jesli jeszcze nie masz glukozaminy, polecam hiteca, wychodzi najtaniej, zawiara siarczan glukozaminy, jedna tab. razem z kolagenem.

BigMysza

### Death to Spam ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Dzięki macie po sogu !!!

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Michałł nie wiem czy Ci to przejdzie, bo nie próbowałem kolagenu, a również mam tendencje to strzelających kości. Myślę, że ten typ tak ma i nie wiele pomogą tu tego typu preperaty.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ale profilaktycznie napewno nie zaszkodzi...


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***
いたしました

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Jak ma nadmiar w portfelu to looz.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tabsy kupil ..wiec jak widac ma..


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***
いたしました

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

takie pytanie

Następny temat

serwatka vs. kazeina...

WHEY premium