SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koktajl z serem białym.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Macie może jakiś przepis na koktajle właśnie z serem białym? Czytałem temat '21 koktajli...', ale jest tam tylko 1 przepis, który nie zabardzo mi pasuje.
1

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
płatki owsiane
twaróg
oliwa z oliwek
orzechy
jakieś owoce

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2121
Ja ostatnio robię sobie shake truskawkowy jako posiłek w ciągu dnia tj. biały ser, trochę mleka albo wody i truskawski z 80-100g - i pijemy - całkiem niezłe - napewno lepsze aniżeli z bananem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
z serem możesz wszytsko zmieszać co lubisz zależy tylko od tego jaką masz dietę więc trzeba manipulować ww tł czy b

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
tak z ciekawosci, czy twarog ma takie same wlasciwosci jak inne sery, tzn czy 'topi sie' i ma typowa dla sera konsystencje przy wysokiej temperaturze?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Worek ryżu, 1/3 kostki twarogu, mleko (półtorej szklanki, może więcej)
BTW ~ 33 / 12 / 97
Z tym że w tej wersji jest bez smaku, więc albo dodać owoców, dżemu, soku , albo (w sumie dość często tak robię, głównie jak nie wiem jak z czasem będzie w ciągu dnia) robię więcej, potem do połowy porcji dodaje gainera, tak żeby bilans wyszedł jak w pełnym posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Dzięki za odp ;).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

batoniki po treningu

Wiecej