SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksować?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Jak myślicie, w przyszłym sezonie będą chcieli mnie uwalić na kontroli czy nie. Takie małe audio-tele. Znający sprawę wiedzą,że jako jedyny w prasie nie ukrywałem spraw związanych z dopingiem, krytykowałem działaczy,za co pogrożonomi palcem i zawieszono na 2 lata. Ciekawe,w maju zrobią zasadzkę czy nie. W związku z tym na czysto,czy normalnie? Co byście zrobili. Na czysto o medalu nie ma mowy, a dla mnie liczy się tylko walka o złoto na MP, na strzale,jak mnie złapią,dyskwalifikacja do końca życia. Co Wy byście zrobili, jestem ciekaw....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Będą chceili na pewno.... ale i tak nie masz nic do stracenia...bo bez koxu nie ruszysz..więc tak czy siak - ryzykuj!!!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Cwicz dla siebie
hehe walnij mi Swoj kom na meila, ok? Bo zgubilem nr a Keska to mozna o cos prosic...

!!!MANIA KOKSOWANIA!!!
Moderator-mafia.suple.hardcor.pl
MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
I tak wszyscy normalni przejdą do NABB-y, jeśli w naszym związku się nic nie zmieni, a tam nie ma kontroli. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Panie Krzysztofie - jaja sobie Pan robi ? W mojej dyscyplinie kumple 2 dni przed wystepem wala ostatniego "strzala" i wychodza negatywnie na kontroli a Pan sie tu o jakas wpadke boi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Popieram przdmowcow.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Spice - bo u was to badają na diuretyki

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nawet koksy na mnie nie działają ??!! Help !

Następny temat

Coś lekkiego na początek?

WHEY premium