SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kofeina + yohimbine

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 67
Witam, jestem już na samym końcu redukcji. Zamówiłem yohimbine od primaforce i kofeinę. yohimbine z rana przed śniadaniem zacząć od jednej tabletki 2.5mg i badać jak na mnie działa, to wiem. Co z kofeiną? Tabletki po 200mg. Kiedy ją brać? Razem z yohimbine czy np przed treningiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
daj jedynie przed treningiem kofeine z johimbiną.

Przed snaidaniem tzn jaki to jest okres czasu ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Może najpierw samą johimbinę bez kofeiny a później ewentualnie dokładać po trochu jednego i drugiego. Każdy organizm jest inny, nie wiadomo jak bardzo synergicznie zadziałają. Masz czas żeby to przetestować.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Jw
Zacznij od samej johimbiny i pamiętaj o odstępie czasowym od posiłków węglowodanowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 67
Przed śniadaniem to jakąś godzinę - półtorej. Śniadanie mam białkowo-tłuszczowe. Czytałem w internecie żeby unikać węglowodanów ale i też tłuszczy. Jak to wygląda? Czy skoro mam śniadanie bez węglowodanów to nie muszę patrzeć na odstęp czasowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 67
Powiedzmy, że będzie to wyglądało mniej więcej tak:
* pobudka 5 rano - w opór wody + yoha
*6:30 - 7:00 śniadanie
*...
*(&)
*trening


& jeśli dawkę yohy zwiększę do 3 tabletek 7.5mg i nie będzie to wystarczające to tutaj wleci jedna tabletka kofeiny. Mam zamiar zacząć od jednej tabletki yohy i ewentualnie zwiększać dawkę co 3-4dni do max 3 tabletek.


Zmieniony przez - Dencior w dniu 2019-06-13 16:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
johe bym stosowal przed aktywnoscia fizyczna, niekoniecznie w takiej formule jak podales, nie mozesz zjesc po treningu?
ile jets odstepu czasu od sniadania do treningu?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
TomQ-MAG
johe bym stosowal przed aktywnoscia fizyczna,

Powiem więcej, uważam że przed priorytetowym dla danej osoby rodzajem aktywności fizycznej. Johimbina daje pompę, jeżeli jest sie kulturystą, to lepiej wykorzystać ją na ćwiczenia siłowe. A widzę, że zalecenia są raczej na przed aerobami. Mam za sobą już jeden trening siłowy na niej, była moc.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 67
TomQ-MAG
johe bym stosowal przed aktywnoscia fizyczna, niekoniecznie w takiej formule jak podales, nie mozesz zjesc po treningu?
ile jets odstepu czasu od sniadania do treningu?


Od śniadania do treningu to jakieś 10-12 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Np mleko też jest insulinogenne i np na śniadanie po johimbinie będzie nie wskazane

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Dencior
TomQ-MAG
johe bym stosowal przed aktywnoscia fizyczna, niekoniecznie w takiej formule jak podales, nie mozesz zjesc po treningu?
ile jets odstepu czasu od sniadania do treningu?


Od śniadania do treningu to jakieś 10-12 godzin


To czemu chcesz ją ładować już rano?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy a praca nerek

Następny temat

Spalacz Thermo Stim + ashwagandha

WHEY premium