SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kodokan Ju-Jitsu vs. BJJ

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
spoko, 13latkowie tak mają ...

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1327
SPRZED ROKU???? powiedzmy że że odpisuje na sfd jak dostane e-mail....

Gdy nie wiesz jak postąpić...zastanów się głupcze albo popoś mnie o pomoc i w nagrodę daj mi soga

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]SFD Ju-Jitsu TeamSFD Ju-Jitsu TeamSFD Ju-Jitsu Team[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A PO TRENINGACH BJJ WYSTĘPUJĄ JAKIEŚ KONTUZJE?? A JAK KTOŚ WIE CZY W BIAŁYMSTOKU JEST SZKOŁA BJJ TO NIECH WYŚLE ODPOWIE.ZASTANAWIAM SIĘ CZY JAK BYM ZACZĄŁ CHODZIĆ NA BJJ TO NIE DOSTAWAŁBYM NA TRENINGACH OD INNYCH. PO Z TEGO CO SŁYSZAŁEM SĄ SPARINGI ZE STARSZYMI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Sluchaj,w większosci sportów występuja kontuzje(dla niektórycg brydż to tez sport,tam chyba kontuzji nie ma)...a w sztukach walki,gdzie masz bezpośredni kontakt z przeciwnikiem-oczywiscie ,ze cos takiego jak kontuzja MOZE sie przytrafic.Ja miałem...Ale Ty piszesz,ze boisz sie sparowac,bo dostaniesz!!!A co,chcesz isc i wtłuc wszystkim?Poza tym...co to znaczy,ze dostaniesz?Badz spokojny,nikt Cie na treningu kopał cięzkimi butami leżacego na macie nie będzie...wiec nie wiem,czego sie boisz.

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2003-05-28 19:46:17

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PITTT. CHODZIŁO MI O TO CZY BYM NIE OSTAWAŁ NA TRENINGACH OD RAZU OD STARSZYCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
no jasne!
jak przyjdziesz to na dzień dobry wyłapujesz strzała w miche, a potem każdy starszy sparuje z tobą na max, a ty musisz nie dać się zabić.
Potem przychodzi trener i łamie ci reszte kości (jeżeli jakieś zostały jeszcze całe). Po treningy wyglądasz mniej więcej tak -->
idź na trening, każdy poszedł kiedyś pierwszy raz!

nigdy nie mów niedowiary stary, że jednoczą nas te same dziary- to my nocne mary - pare osób w duszy zjednoczonych mistycznie
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Natolin...zapomniałes o tarzaniu adepta w smole i w pierzu...
Ja bym raczej zastanawiał sie nad doborem masowym,nie wiekowym...Nat ma racje-kazdy musi mieć pierwszy raz(i włóżku,i na treningu)

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Acha,a tutaj zacytuje Rodrigo Gracie:"Na początku jest ciężko,bo właściwie każdy będzie Ci w stanie ci skopać tyłek,ale z czasem,jak będziesz się trzymał,nauczysz się techniki i będziesz coraz lepszy"...to zdanie jest w sumie banalne-ale prawdziwe.I tyczy sie przeciez nie tylko bjj...

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a wy nie wiecie czy jest bjj w białymstoku? chciałbym już zacząć na to chodzić. jak byście mogli to powiedźcie mi od jakiego miesiąca zaczynają się treningi. już proszę was o ostatnią recz.powiedźcie mi czym się różni bjj o jj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1327


Też bym chciał wiedzieć

Gdy nie wiesz jak postąpić...zastanów się głupcze albo popoś mnie o pomoc i w nagrodę daj mi soga

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]SFD Ju-Jitsu TeamSFD Ju-Jitsu TeamSFD Ju-Jitsu Team[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VALE TUDO - wypadek śmiertelny.

Następny temat

Filmik

WHEY premium