SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta skinny fat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14542

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

37

Płeć

Kobieta

Cel

Masa

Waga

50kg

Wzrost

164

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3xsilownia popołudniu , aktywność w ciagu dnia spora cały dzien na nogach ( 2 małych dzieci )

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Staż na siłowni 2 mce , silownia domowa wolne ciężary i ławeczka , duzo ruchu oprócz tego , spacery , 1 x tyg interlawy dodatkowo

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nigdy nie miałam diety , zawsze chuda ale brzuch wypchnięty , przed ciążami cardio 3-5 x tyg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

W trakcie badań na jelita ze względu ze nie spada po ćwiczeniach i diecie , poza tym wyniki prawidłowe

Stosowana lub planowana suplementacja

Stosuje odżywkę białkowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
No wiec co z tego wynika ? Kcal po dzienniku widac 2 tys , metabolizm mam napewno nie spowolniony bom głodna co 2-3 godz, wszystko przetwarzam na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Nie moge napisac dłuższej wypowiedzi w dymku krzyczy blad serwera aplikacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Fakt tego, że jesteś głodna nie oznacza, że metabolizm jest przyśpieszony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Robiłaś jakieś badania w przeciągu ostatnich kilka miesięcy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
tichen
Nie moge napisac dłuższej wypowiedzi w dymku krzyczy blad serwera aplikacji

Mi występuje błąd 404 jeżeli chce dodać emotikony telefonu .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Badania podstawowe w normie, jestem na etapie badań odnoście jelit, cos jeszcze powinnam zbadać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Wiec co świadczy o przyspieszonym metabolizmie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Metabolizm to skomplikowane procesy biochemiczne i przemiany energetyczne, a nie trawienie, przechodzenie pokarmu przez układ trawienny i wydalanie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
No dobra , my tu sobie gadu gadu , a ja nadal w punkcie wyjścia .... czyli co ? Sprawdzic u fizjo, dalej iść z badaniami na jelita bo z dieta i rozłożeniem makro wszystko gra ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Jeszce nie wiemy jak dokładnie ten trening wygląda....
Miałam podobną figurę i powiem Ci, że czasu potrzeba w latach a nie w tygodniach na zmianę. Chuda jesteś, więc dopiero jak dobudujesz duzo mięsa (a u kobiety to nie idzie szybko), to redukcja ruszy też troche ten tłuszcz z brzucha i coś zostanie na rękach, nogach. A teraz jest ryzyko,ze jak się uprzesz i będziesz nawet głodzić, to moze trochę z brzucha ruszy - ale dopiero jak kości zostaną na nogach i rękach...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudnąć

Następny temat

Pytanie o wytyczne w ułożeniu skutecznej diety na masę.

WHEY premium