SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta na redukcji, ocena diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1293

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

kobieta

Cel

redukcja tkanki tluszczowej

Waga

52kg

Wzrost

158cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca siedzaca, trening w godzinach okolpoludniowych, 5-6x w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 61
Czesc, jestem tutaj nowa, przybywam z prosba o ocene mojej diety.Diety nie ukladalam sama, ale mam troche watpliwosci.

Wiek : 25lat
Waga : 52kg
Wzrost : 158cm

Cwicze w domu, silowo, z niewielkim obciazeniem, a w sumie to z ciarazem swojego ciala + co drugi dzien cardio.Sobota porzadne rozciaganie.Niedziela wolna. / Trening bede chciala zmienic na bardziej konkretny, ale nadal w domowym zaciszu.

Poki co planuje zrzucic tluszcz, pozniej pomysle co dalej, pewnie bede chciala walczyc o jakakolwiek rzezbe.Kiedys duzo cwiczylam,jakies tam miesnie nawet i byly, ale przed ostatnie pol roku wrocilam do wagi startowej i zalal mnie fat.

Jesli bedzie to pomocne moge dodac zdjecia.

Moja obecna dieta zaklada, ze w kazdym posilkuj jem zamiennie 100g np kurczaka, indyka, dorsza, wolowiny + 50g wszelkiego rodzaju kasz, ryz, makaron razowy, warzywa do woli. Trzy razy w tygodniu jem na kolacje lososia, juz bez wegli, z warzywami.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. nie marnuj żółtek dawaj cała jaja
2. zwiększ podaż tłuszczy do 1 g na kg
3. zwiększaj obciążenie jeśli chcesz robić progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 61
popuri
1. nie marnuj żółtek dawaj cała jaja
2. zwiększ podaż tłuszczy do 1 g na kg
3. zwiększaj obciążenie jeśli chcesz robić progres


Czyli tluszczy praktycznie dwa razy wiecej ?
Obciazenie bedzie zwiekszone, nie mam mozliwosci chodzic na silownie poki co, ale zainwestuje w sprzet do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie musisz chodzić
zakup :
1. kettla 8 -12 kg
2. hantle 1-3 kg
3. jakaś guma resist band 10 - 15 kg

dla kobiety wystarczy na początek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 61
popuri
nie musisz chodzić
zakup :
1. kettla 8 -12 kg
2. hantle 1-3 kg
3. jakaś guma resist band 10 - 15 kg

dla kobiety wystarczy na początek :)


Mam hantle 1kg, obciazniki na kostki, nadgarstki, pilke lekarska
gume i kettla dokupie, dziekuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśniową a Squash

Następny temat

Masówka 75kg

WHEY premium