SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta - redukcja - pytanie o dietę (rozkład BTW) i trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Formularz - Proszę o pomoc

19

kobieta

Waga

57.5

Wzrost

169

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, wstaję 6:30, kładę się koło 22:30

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3/4 razy w tygodniu siłownia, bieżnia, ćwiczenia siłowe na maszynach, przysiady i wykroki z obciążeniem, martwy ciąg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

ogólnie pojęte zdrowe odżywianie, spadek wagi z 62kg do obecnej wagi (od października)

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

b. dobry, porobione wszelkie badania pół roku temu

Stosowana lub planowana suplementacja

zamówiony KFD 100 % Whey Protein Concentrate
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4
Waga : 57,5
Wzrost : 169
Aktywność w ciągu dnia : szkoła, spacery z psem
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3/4x w tygodniu siłownia – treningi siłowe / bieżnia (b. szybkie marsze) / przysiady z obciążeniem, wykroki z obciążeniem, martwy ciąg
Odżywianie : zdrowa dieta, regularne posiłki, spożywanie dużej ilości wody, przestrzeganie wszystkich zdrowych nawyków żywieniowych od października 2014
Cel : redukcja tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki,
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bez zastrzeżeń
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, fitness
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : zamówione K** 100% WPC 80 - Białko
Stosowane wcześniej diety : 1500kcal / ok. 110g białko / 50g tłuszcz / reszta węgle ok. 150g

Nie mam możliwości w chwili obecnej wykonania pomiarów cm, ani poziomu tkanki tłuszczowej. Generalnie mam proporcjonalne wymiary, sylwetkę tzw. „klepsydra” i tłuszcz (w raczej niedużej ilości) równomiernie rozłożony na nogi, brzuch, pozostałości na boczkach. Chciałabym jak najbardziej zredukować tłuszcz, a także rozbudować mięśnie, wyrzeźbić i wymodelować sylwetkę. Przeczytałam tutaj niesamowitą ilość wątków, jak i różnych artykułów/książek o odżywianiu i sporcie, więc pojęcie jakieś mam. Potrzebuję jednak rady – jak często ćwiczyć i jaka forma treningu będzie najlepsza, a także jaki rozkład wartości odżywczych byłby dla mnie najlepszy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do ocenki :)

Następny temat

Redukcja - Porady, Opinie

WPC zestaw