SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kończę kuracje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Kończę kuracje 6 tyg z propa i wina mam pytanie chce zaraz po tym wziasc cso zeby spalic tluszcz zbedny co wziasc clen + .......?? jak dodam do clenu 20 gram bialka odzywki x 6 dzienie to bardziej zejde z tkanki tluszczowej ??wlasnie prosze o jakies podpowiedzi jak to zrobic po kuracji ?? pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
****aaaaaaaaaa jak tak moze byc do hoooooja kuja dupe a o diecie nie maja pojecia.......do odzywiania poszedl won!!!







































Zmieniony przez - Samowar w dniu 2005-08-25 02:43:42

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Samowar - Wez zmien dilera bo ten cie oszukuje przeczytaj moje pytanie a pozniej mozesz pisac swoje wypocinki a jak masz tak pisac to wez lepiej strzep sie to bedziesz w swoim zywiole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
clen + eca -oczywiscie. ale bardziej proponuje sally
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
wrociles pewnie z odzywiania to widac......nowo zdobyta wiedza dodaje pewnosci siebie

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
jak dodam do clenu 20 gram bialka odzywki x 6 dzienie to bardziej zejde z tkanki tluszczowej
Ujemny bilans kaloryczny spowoduje utrate tluszczu... a bialko masz uzupelniac do diety a nie dodawac do clenu
Clen przy dobrej diecie przyspieszy spalanie tluszczu oraz sprawdzi sie jako antykatabolik wiec zdobyte mieso nie powinno poleciec.Swoja droga dziwie sie ze otlusciles sie na propie i winie(dietka chyba nie byla szczegolnie przestrzegana)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Aleks - powiem ci ze to jest moj drugi cykl wczesniej bralem suste mete i wino wszyscy mowia ze na tamtym cyklu lepiej estetycznie sylwetka wygladala a teraz po tym prop i winie gdzie wlasnie to jest typowa kuracja rzezbiaca wiecej masy mi poszlo i bardziej sie zalalem. A diete taka sama robie jak w poprzednim cyklu ja nic nie zmieniam w jedzeniu juz od dluszego czasu robie tak ze 4 odzywki + 4 posilki nie raz zdarza sie 5 ale generalnie 2 odzywki bialkowe 2 gainery + sniadanie, obiad, obiad, kolacja. Blad jest taki ze poprostu teraz sa wakacje i nie chodzilem na mate ani na worek a przy tamtej kuracj regularnie chodzilem na swoje treningi wiec wydaje mi sie ze dlatego. Powiem ci ze duzo daje trening na macie z polaczeniem silowni zaznaczam ze mam wywalone na wyglad bo bardziej mi chodzi o sile wage tez nie bo musze utrzymywac swoja stala. Patrzac wlasnie po tej kuracji troche za bardzo zlapalem tluszczyku dlatego chce sie poradzic co na koniec kuracji wziasc ??? pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Samowar - zapewniam cie ze nie musisz martwic sie o moje odzywianie bo zawsze lubialem jesc i nie odmawialem sobie dobry rzeczy, dlatego powiem ci ze to co sobie tam myslisz czy piszesz to mam wykladke totalna bo nie wiem wogole po***** zaczoles pisac na moim poscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Aeroby to podstawa przy walce z tluszczykiem

Zapytam z ciekawosci jaki masz rozklad makroskladnikow w diecie?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3611 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
clen jak najbardziej
obetnij wegle troche
bialko ~200g dziennie
tluszcze tez minimum
no i aeroby.. przynajmniej co drugi dzien 45-60min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
a może w propie nie było propa a w winie wina???
a te obiady i obiady to co było? schabowy z pyrami??? coś mi się widzi że to tutaj tkwi problem...

lessie...po prostu lessie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok novlą

Następny temat

Co jaki czas... ????

WHEY premium