SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Końcówka redukcji - pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Witam mam 22 lata 173cm i waże aktualnie 73 kilo...w grudniu było 90 kilo....moja dieta wygladała tak: zero alhoholu, słodyczy, cukrów prostych, owoców, minimalne ilości mąki, ryżu chleba, makaronu...białko zawsze na poziomie 250g dziennie....sam sobie układałem jadłem posiłki około 6 dziennie i poleciało....została mi końcówka aktualnie od tygodnia jem tak....zdjęcie... aeroby 4-5 razy w tygodniu czasami z rana, czasami po treningu, mecze piłki, basen raz w tygodniu i silownia 4 razy...co o tym sądzicie...na maszynie podobno za 10tys. poziom tłuszczu 12,9%....Cwicze od roku może 1,5 z przerwami, od 6 miesięcy regularnie...co o tym sądzicie..chciałbym się wyciąc ładnie do wakacji i wtedy dokładac troche węgli i obserwować reakcje organizmu....
Jakieś wasze sugestie? Dodam aktualne zdjęcia...stosuje bcaa, białko, kazeine...multiwitamine










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w jakim celu ponad 3g białka na kg masy i tylko ~0,8g tłuszczu? warzywa? urozmaicenie?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Warzywa świeże jak rzodkiewka, sałaty różne, pomidory, ogórki w dowolnych ilościach do tych trzech posiłków.....w sumie z tym białkiem nie wiem bo to nie ja układałem tylko gość który pisze diety....i byłem u niego w zeszłą niedziele i od tego czasu to praktykuje...wcześniej na której polleciało 18 kilo to była moja oparta na low carb.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
jeśli chodzi o urozmaicenie.....to nie ma, codziennie to samo.....jakby można było to urozmaicić..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Co radzicie żeby to dopalić i zacząć budować suchą mase? Dorzucisz troche tłuszczy na rzecz białka czy nic nie ruszać i tak jechać daalej...spalacza żadnego nigdy nie używałem i chyba nie będe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak dietę dostałeś od kogoś, to powinien jadłospis zbilansować Ci tak by był dograny co do witaminki, jeżeli nie w skali dnia to w skali tygodnia czy kilku dni, więc idź do tej osoby i tego żądaj, albo żądaj zwrotu pieniędzy, bo to nie jest rozpiską warta jakichkolwiek pieniędzy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę dla kobiety

Następny temat

Jedno pytanko o wytrzymałość

WHEY premium