SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kołowrotek poziomy [nun-chaku]

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4952
Siema, wie ktoś może jak wykonać poziomo kołowrotek nunchakiem oraz kołowrotek odwrotny ? Mile widziane jakieś rady,linki,filmiki (z których coś się dowiem) itp ;p - szukałem na fbb.one.pl ale niestety nic nie znalazłem :/.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
http://nunchaku.one.pl/?s=kurs&styl=1 tutaj są filmiki instruktażowe. Moze znajdziesz cos ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4952
Dzięki; znalazłem już wszystko na tej stronie :). (Byłem kiedys na tej stronie ale chyba przeoczyłem te filmiki ;) )

Zmieniony przez - sseebbeekk w dniu 2007-08-06 15:27:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
hehe no robisz tak samo jak normalnie tylko trzymasz tak, aby nunchaku leciało poziomo może się nie udawało przez to, że za wolno to robiłeś i spadało z ręki

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4952
Hmm...wiesz robiłem ten kołowrotek ale myślałem, że robie źle bo nie kręciło się czysto poziomo tylko pod lekkim skosem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Muay Thai - podstawy

Następny temat

Jaki polecacie system walki do samoobrony?

WHEY premium