SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Knockout - Opinie - Poległem ! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
Witam,

proszę o nie usuwanie tematu . Wchodzę sobie dzisiaj na neta z zamiarem sprawdzenia opinii n/t Knockout'a. Oczywiście google pokazło multum wyświetleń, więc klikam na jakiś sklep internetowy wraz z odsyłaczem do tego produktu. Opinie które tam zobaczyłem totalnie mnie zniszczyły, mianowicie:

1)Witam pełna rewelacja jaja mi urosły o 1 kg po prostu pełny wypas!!!

2)piotr twardy ma racje ten janowik to taka **** ze ***!!! ****a tu mu do***alo 20 tu 15 tu 10 kurtwa po***alo goscia!!! On ma swoja opinie prawie przy kazdej odzywce ***any oszukaniec!!! Taka lipe s****ysyn wciska kazdemu ze ***!!! Ktos chce ****a sobie opinie przeczytac normalna a tu mu ********la jurwa janowik co mu do******la sily i masy po 10-25kg!!!****-a przeczytajcie sobie jego opinie przy dibencozide magnum ***any napisal ze bral to przez 3 miesiace i przed braniem bral na klate 170 a po trzech miesiacach 240!!!!!!! To sie ****a w pale nie miesci!!! Nara

3) OOOO to po 3 odżywkach przychodzi ci zawsze po 20kg masy ładnie???Takie-go z***a to jeszcze nie widziałem, to ****a ile ty ważysz 200kg i na klate bierzesz 400kg!!!??? Jesteś jakimś chuderlakiem z bujną wyobraźnia i tyle!Nie******-l tu więcej takich głupot bo cie każdy tu już zna.********la-j gdzie indziej te ściemy wciskać.Naucz się ******lić byka w biegu to pogadamy!! A teraz to zjazd z tąd!!!!!!

4) ****a pacanie piotr twardy piszesz że ****a po każdej odżywce wchodzi mi w **** masy , jak byś się ****a mógł domyślić to ****a brałem je razem np gainer + kreda itp i nie ******l jak nie wiesz !!

5) do wszystkich!!!T--en janowik to flet jakich mało, po każdej byle jakiej odżywce przychodzi mu po 20kg masy i w *** siły.Po******l--eniec z niego.Poczytaj--cie troche opinii to sami zobaczycie.Ma na ***ane w głowie i tyle , może marzy *** wie o czym!!!

6) Daje kopa ,dobra pompa,wytrzyma-łość i siła skacze ,lecz jakoś o dużych przyrostach w cm nie odnotowałem ale i tak polecam.Dla początkujących jak napewno będzie to dobry suplement.

7) ej kolego mógłbyś mi jak najszybciej powiedzieć jak brałeś tą kreatyne w treningowe i nietreningowe dni i ile czasy po zażyciu powstrzymywałe-ś sie od jedzenia.To mój mail [email protected] a jak chcesz to napisz na tej stronce odpowiedz !!Z góry dzięki

8) ****a jestem już po cyklu i moge powiedzieć że na pewno daje potworną pompe aż ręce rozrywa krwią.To suplement który daje siłe i wytrzymałość lecz naprawde mało masy.Ci z olimpu stworzyli go dla pudziana tak jak powiedział a pudzian nie ćwiczy na mase bo ma jej w ****a tylko na siłe i wytrzymałość.J-eżeli zależy wam na pompie sile i wytrzymałości to polecam jak najbardziej ale jeśli ktoś liczy na jakąś super mase po tym to proponuje zdecydowanie mono.i dextroze plus jakieś dodatki jest o wiele tańsza POZDRO DLA WSZYSTKICH

9) a tu jest ta mistrzowska opinia tego kolesia n/t Megabola Dibecoizide

10) Co wy wiecie ja trenuje intensywnie od 4 lat i przed braniem dibencozide magnum brałem 170 na klate a po 3 miesiącach 240kg a masa ****a mega i bic polecam




No to ładnie. Dowiedziałem się kvrwa . Chciałem nie tylko przedstawić Wam te mistrzowskie opinie to i jak również degradacje naszego społeczeństwa.


zdr.

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
buhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabu
habuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuha
buhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhabuhav

SOGACZ jak nic

Zmieniony przez - JABOLSON w dniu 2007-07-13 11:59:27

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
o mac co za downy!!!ale niektorzy tak lubia po******* bez sensu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
wg mnie najlepszy jest komentarz 4.

niszczy wszystko

no coż - degradacja. Teraz już będzie tylko gorzej...

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Naucz się ******lić byka w biegu to pogadamy <------<<< roz***ało mnie to

Maniek Dobre te opinie bierz a skoczy Ci z 20kg masy i jaja urosną o 1kg

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-07-12 13:46:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
lepiej nie bierz bo jaja w reklamowce bendziesz musial nosic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2905
drugi komentarz przech.uj

na jakiej stronce to znalazles to pobrecham sobie z tego kolesia co tak pier.doli o tych odzywach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
wybrałem chyba najlepsze

ale fakt, gosciu ma tam sporo produktów i mysle ze wiecej komentow takich by sie znalazlo, jakby sie poszukalo

sklep tam jest niby zamkniety , wiec niczego kupic nei mozna jak narazie

nie moge chyba podac ten adres na forum... / bo nie jest sponsorem sfd/


albo patrze na biogenixa ultra whey'a

jak wiadomo sa rozne gramatury i ceny a koles taki text w opinii:

'dlaczego cena tego preparatu jest różna a skład pozostaje ten sam'



Zmieniony przez - Mariusz987 w dniu 2007-07-12 13:57:05

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050



Maniek Poważnie myślisz nad KO ?

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-07-12 14:02:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
***ne zywcem - patrze na TCM Olimpa -

'Śmietny preparat na porost włosów pod pachami, genialnie się sprawdził gdyż zapuściłam sobie już warkoczyki... a tak na serio to odkąd biore, znacząco powiekszyly mi sie jelita i miesnie odbytowe, moge teraz stawiac kloca w biegu i podaczas jazdy rowerem. swędzi mnie wątroba i nie moge sie podrapac za bardzo odla tego nie polecam..... '


Nie brałem jeszcze KO, ale myśle, że warto spróbować. Skład ma zachęcający, efekty się okażą. Wady to nie ekonomia mało gram a na dodatek cena

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
prze ****e

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
.

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-07-12 14:13:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w Krakowie. Pomocy!!!

Następny temat

Energia w szmince. Dopalacze zdobywają świat.

WHEY premium