SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kluby w Toruniu

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez natolin z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10588
Witam , niedlugo zaczynam studia w Toruniu , na silownie uczeszczam juz jakichs czas i chcialbym wlasnie na studiach takze zapsiac sie na box/kickboxing , jezeli ktos zna adresy klubow gdzie mozna sie zapisac to bym bardzo prosil o podanie :) na marginesie moze znacie jakies dobre , tanie silownie ??:)
Ps. tu gdzie obencnie mieszkam nie mialem mozliwosci trenowania boxu/kickboxingu a wiec jestem typowym poczatkujacym :) tyle o ile ze trenowalem na silowni w piwnicy :)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3323
Hehe, też od października zaczynam studia w Toruniu ( z ciekawości- co będziesz studiował?) Zadałam na forum podobne pytanie o jakieś dobre kluby sztuk walki w Toruniu ale nie uzyskałam żadnej odpowiedzi.
Polecam w takim razie wyszukiwarke najlepiej Google. Ale w sumie na forum chyba cosik było jeszcze o Toruniu.

Berlin ist mehr ein Weltteil als eine Stadt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4115
witam
ja juz zakonczylem w tym roku studia w toruniu nie jestem expertem ale moge dac jakies namiary więc

silownia:
Hades w Młodzieżowym Domu kultury, jedna ulice przed Empikiem na ?Starówce. 3*w tygodniu kosztuje 32 złote. Silownia typowo studencka, z dobrym wyposazeniem czynna od poniedzialku do piatku w godzinach od 14 do 20. Wiekszosc studentow tam uczescza bo tanio i dobry sprzet. POLecam
- na bielanach mozna chodzic na silownie do Studium WF. przy stolowce nr1. obok Od nowy. W tamtym roku wejscie kosztowalo 2 zlote. Tylko troche sprzetu malo i trzeba wybrac takie terminy aby sie z WF nie pokrywały. Najlepiej isc wsczesniej i sobie zarezerwowoac jakis termin bo pozniej juz moze byc za pozno.

Sporty walki.
Tego jest duzo poczawszy od boku przez luta livre konczac na capoeira. nie wiem nic o kicku.
BOKS - najlepiej isc na hale sportowa OLimpijczyk obok ulicy Kochanowskiego (10 minut od rektoratu UMK na bielanach). Tam jest sekcja boksu i przyjmuja studentow. Nie wiem jak z oplatami ale chyba nie duzo bo kilku kumpli chodzilo. Warto to polecic bo chlopaki z tej szkoly ciagle
jakies medale przynosz z mistrzostw polski

jest też taka ewentualnosc ze na WF mozesz sie zapisac na judo. Tylko ze zapisy na WF to parodia wiec jesli musicie w tym semestrze zrobic jakies zajecia z WF lepiej sie postarajcie i wczesniej zorientujcie kiedy sa zapisy na jakies fajne zajecia bo mozna zakonczyc na turystyce rowerowej lub na jezdzie konnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4115
a poza tym jesli jestescie z BInozu (biologia, ochrona srodowiska, geografia) i graliscie kiedykolwiek w pilke noożna i chcecie grac w mistrzostwarz UMK wydzialow to zapiszcie sobie ten numer 694521583. Na wiosne beda rozgrywki ten numer jest do Damiana on bedzie zbieral ekipe reprezentujaca powyższy wydzial. A w zime nie zapomnijcie zglosic sie na rozgrywki w pilke halowa tez na hali Olimpijczyk
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUAY THAI W BYDGOSZCZY

Następny temat

OPOLSKA SZKOŁA KARATE....

Zestaw 1