SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kluby bokserskie w lublinie

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Chciałbym trenować boks profesionalnie czy ktos jakie so kluby w lublinie

kamil

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12609
PACO na ul. T. Zana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No a morze jakieś ine bo w paco jest drogo

kamil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12609
SOrry ale chyba 85zł za trenowanie bez ograniczen to nie jest duzo. Wątpie zebys znalazł cos taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
85 dych to nie drogo bo kumpel mi mówił że jest tam drożej.A morze wiesz gdzie jest jakiś klub w pobliżu mosiru

kamil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W pobliżu Mosiru jest tylko sport club ale tam to raczej k-b jest preferowany aczkolwiek możesz się tam przejść i zapytac. Wiem ,ze jeszcze do niedawna było coś na starcie tam tez mozesz jakiegos dnia pojsc, najlepiej wieczorem i się zapytac. Ale i tak polecam Paco bo daje najwieksze mozliwosci rozwoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A co myślisz o k1.I jak byś mugł to wyślij mi jakiś link na którym są adresy klubów

kamil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W K-1 za miecha zapłacisz 70zł i treningi są 3 razy w tygodniu. W PACO masz 85zł i mozesz trenowac cały czas. Ogólnie Paco daje jak już napisałem większe możliwości rozwoju. Napisałes ze chcesz trenowac boks profesjonalnie wiec wypadałoby z 5 razy w tygodniu pojsc na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tylko ja nie mieszkam w lublinie i muszę dojeżdżać.A kumpel trenował w PACO i nie był zadowolony z powodu że trener olewał tych co dopiero zaczynajo a przez cały czasz zajmuje się tymi co są lepsi.Dlatego bardzo odradzał mi ten klub

kamil

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkoła Jeet Kune Do w Bydgoszczy??

Następny temat

Co trenowac w Grudziadzu??

BF