SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kluby SW w Ostródzie

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Witam jestem nowy na forum. Mam na imie Przemek, mam 18 lat. Miezkam niedaleko Ostródy chciałbym sie dowiedziec jakie kluby tam istnieją wiem o TDK i karate ale bardziej interesował by mnie parter lub Muai thai. MMA i K1 interesuje sie kilka lat( od okoła 2003r gdy pierwszy obejrzałem GP Prideowskie) ale jeszcze nic nie trenowałem. Nie wiem czy czekać z treningiem do ukończenia technikum i studiów w Olsztynie bo tam jest dobry MT. Jezeli ktos z Ostródy cos wie o Judo, MT itp to pisać. Dziękówa.

No mercy for Nobody

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Na hali MOS na małej halce jest MT o ile po wakacjach bedzie taj jak przed to poniedzialki i czwartki o 19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Dziex za info ale mam nadzieje że będzie także po wakacjach bo teraz nie mam czasu a o ile dobrze sie orientuje to ta hala przy gimnazjum 1 i tam jest taekwondo to pewnie tylko na wakacje zrobili MT, mam nadzieje że sie mylę.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś informacje o MT w Ostródzie np. czy będzie także po wakacjach to pisać.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
podczepiam się pod temat szukam jakiegoś klubu SW (najlepiej bezpłatnego) głównie chodzi mi o Krav Magę i inne i jak sa to gdzie? Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
Aha może byc coś w stylu Arm-wresling albo takie zgromadzenie które trenuje w stylu trójboju siłowego itp.

Widzę Przemek z Miłomłyna... Pozdro

Zmieniony przez - Czehu w dniu 2008-10-14 11:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
No siema a ty coś trenujesz i wiesz o czymś w Ostródzie?

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
Chciałem ale nie wyszło.
Wiem, że jest Krav Maga w Staszicu, Muai Thai i Tekwondo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
A muay thai tam gdzie taekwondo?

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Witam Jeżeli macie ochotę zająć się Armwrestlingiem zapraszam do PIławek 5 km od Miłomłyna ,trenuję sam więc zapraszam

Przegrana uczy wygrywać

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam hantle 1 kg

Następny temat

Capoeira Olsztyn ;]

WHEY premium