SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klomifen - Apteka - NAZWA?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9730
1.WIEK:21
2.WAGA:94
3.WZROST:176
4.WYMIARY:
BICEPS:42
KLATA:
UDO:66
TALIA:90
5.STAZ NA SILOWNI:3
6.DIETA
BIALKO:2.5g
WEGLOWDANY:3.5g
TLUSZCZ:zrowe , nie licze
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:przymierzam się do 1
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF% powyzej 15
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):endo
13.STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:nie
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:nie wiem
klata :120 ost seria
martwy ciag :140
przysiad :140

Witam a więc chodzi o to , że chciałem dziś sobie kupić clomid (znajomy lekarz wypisał recepte) i problem w tym , że byłem już w trzech aptekach i nikt nie wie co to jest.. a jak powiedziałem pani aptekarce , że chodzi o Cytrynian Klomifenu , to ona mówi , że nie mają takiego środka w komputerze...
No i w****iłem sie jeszcze, bo w ostatniej kolo mi mówi , że nie wyraźnie napisane , ale tłumacze mu , że chodzi o clomid , a on do mnie nie wiem moze CLEMIT
Szukałem w necie i na sfd i znalazłem tylko środek o nazwie Clostilbegyt , czy otrzymam go teraz w aptece? Bo nie chce chodzić do tego lekarza i nadużywać jego cierpliwości... I jakie ewentualnie są jeszcze na chwile obęcną "clomidy" w naszych aptekach... Prosił bym o nazwy...
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 299 Napisanych postów 13270 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 246094
clostilbegyt z egis bez problemu w kazdej aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 738
Mam pytanie po co chcesz stosować doping jeżeli patrząc na twoje wymiary które podałeś są całkiem w porządku i na pewno nie są Ci potrzebne nie dozwolone środki.Trenuj dalej bez koksów będziesz zdrowszy

Żyj jak pustelnik,trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9730
Bo tego chce .

Pozdro dzięki za odp.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4951
jak masz recepte , to możesz sobie ten lek kupic w aptece internetowej ,tam na pewno bedą miec google; apteka internetowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o takim cyklu ??

Następny temat

polacznie propa npp i wino

BF