SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć, miałem operację klatki piersiowej która była w dwóch etapach. Pierwszy to jej ponowne ułożenie i wyrównanie + wstawienie płytek metalowych (co łączyło się z łamaniem żeber) a drugi etap po 2 latach to ich wyjęcie i przy obu operacjach mięśnie klatki piersiowej tak jakby mi znikały (nie znam profesjonalnej nazwy). Już po pierwszym zabiegu zauważyłem problem że mój lewy mięsień klatki piersiowej buduje się prawidłowo za to prawa jej strona nie. Mam na myśli że prawa strona nie jest pełna lecz posiada taką przerwę w miejscu na rysunku. Jak najlepiej zabudować klatkę jakie ćwiczenia wykonywać i co robić żeby jak najbardziej poprawić jej wygląd oraz regenerację mięśni. Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Konsultuj ze swoim lek prowadzącym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
A lekarze znają ćwiczenia na siłownię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38185
Nikt się nie podejmie porady w tak poważnej sprawie nie znając szczegółów.
Potrzebne badania fizykalne żeby Ci skutecznie pomoc a przede wszystkim nie zaszkodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Lekarz powiedział że mogę ćwiczyć normalnie na siłowni i robić co chce dlatego pytam o poradę ale jeżeli faktycznie nikt się tego nie podejmie to zapytam lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli możesz normalnie ćwiczyć i masz zgodę od lekarza i Twój stan na to pozwala to znaczy że normalnie wykonywać ćwiczenia na m. piersiowe znajdziesz je między innymi w atlasie sfd, wklej zdjęcie jak to u Ciebie wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak masz tam biure to mzoe przyczepy tak masz usytułowane i tego nei zmienisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwasy chemiczne na tradzik

Wiecej