SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
cześć i czołem.

Mam problem z klatka piersiowa.

Problem w tym, że nie czuje zakwasów na srodku klatki i nie widze jakos jej przyrostu. Zakwasy cisną mnie za to przy bokach klatki. (obok reki)

Mój plan treningowy :

Wyciskanie na płaskiej sztanga 4X 10-12
Wyciskanie na plusie sztanga 4x 10-12
Rozpiętki dodatnie hantlami 4x 10-15
wyciskanie na minusie 4x 10-12
Rozpiętki maszyna/lub płaska ławka 4x 10-15

Czasami dodaje też hantle za głowe czy unoszenie talerza do góry, lecz efekty słabe.

Jakies rady?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
rośnij, masuj, mięśniowi jak brakuje miejsca to rośnie na boki :)

dorzuć butterfly jak już bardzo ci zależy :)


Zmieniony przez - psychopata w dniu 2016-07-05 23:49:22

Jestem Bogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Zamiast dorzucać to wywal kilka cwiczeń. Za duza objętość. Zamiast dolnego skosu i jednych rozpietek dałbym ściąganie linek na bramie albo unoszenie odważnika między dłońmi w górę. Druga sprawa to to co napisal psychopata. Rosnij i dokładaj powoli masy, a klata pójdzie do przodu. To, że nie czujesz pompy na treningu i zakwasów po na środku to nie znaczy ze nie rosnie ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
To że klatka piersiowa jest większa na bokach to jest normalne (wynika to z jej anatomii), jeżeli mięsień pracuje to włókno kurczy się całe czyli od obojczyka aż do mostka a nie tylko jego zew. czy wew. część. Żadne rozpiętki, butterflyie, przenoszenia czy unoszenia rewolucji nie przyniosą ale warto je stosować bo rozciągają/pompują. Rady jakie mogę ci dać to wykonuj ruch w pełnym zakresie nie jakieś półruchy, dodaj kilka cięższych serii z mniejszym obciązeniem 5-8 ruchów, zredukuj liczbę setów (tych właściwych nie licząc rozgrzewkowych) do 12 max 16 a nie 20 jak napisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
Mateusz4949, nie rozumiem o co chodzi z tym liczbę setów do 20 jak napisałem.

Robie po 10-12 i rozpiętki po 12-15

Obecnie zszedłem z wagi 92 do 85.
Myślałem o tym by zejsc do 80kg i potem masować "jak najbardziej czysto"




jakieś dalsze porady?



Zmieniony przez - Bencio1234 w dniu 2016-07-06 11:08:42

Zmieniony przez - Bencio1234 w dniu 2016-07-06 11:10:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Tak masz rozmieszczone przyczepy, wiec tego srodka nie zabudujesz. Mozesz dorzucić do planu krzyzowania linek i squeeze press, ale nie licz na jakas wielka poprawe. Poprawa bedzie jak zbudujesz jeszcze 10-15kg mięśni. Uwierz, ze wtedy nie bedziesz sie przejmował srodkiem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Bencio1234, Nie myl setów z ilością powtórzeń. Masz 5 ćwiczeń po 4 sety czyli razem 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
Okej rozumiem.

Więc jakieś krótkie podsumowanie do mojego planu na klatke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
nap*****laj =D

Jestem Bogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AEROBY

Następny temat

Uwzględnienianie rodzaju włókien.

WHEY premium