SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka oczywiście nie rośnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Siema mam problem , chyba wogóle mi nie rośnie , wszystko mi rośnie prócz tej klaty ... ćwicze 8 miesięcy , bf 15 % waga 79 184 cm , zacząłem brać kreatyne od miesiaca ale klatka i tak nie urosła, dieta raczej nie jest problem skoro wszystko inne mi rośnie na przykład dałem plecy które urosły nawet , klata ^^,ćwiczenia zmieniam , obecnie robie 4x12 sztanga płasko(50kg) 4x 12 rozpiętki(18kg) 4x12 hantle płasko(18kg) 4x 12 hantle na ukos (18kg)
Prosze o pomoc , bo jak widze siebie to czasami już sie demotywuje ...
jakieś foty


















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
Daj cały plan. Może wina techniki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Technika [skoro robisz rozpietki na 18kg przy wycisku 50 - chcialbym widziec jak to wyglada].

I psychika - za duzo o tym myslisz, olej klate na jakis czas, cwicz ją po macoszemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
tj. koledzy wyżej a dodatkowo nie wiem czy tak się spinasz albo masz delikatne skrzywienie boczne kręgosłupa ;) Warto by było popracować nad stabilizacją głęboką i co jakiś czas np powisieć na drążku plus basen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Wg mnie to inne partie tez nie wygladaja rewelacyjnie, a klatka wcale od nich nie odstaje w rzadna strone. Ani in plus, ani in minus

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
xefrenios
Siema mam problem , chyba wogóle mi nie rośnie , wszystko mi rośnie prócz tej klaty ... ćwicze 8 miesięcy , bf 15 % waga 79 184 cm , zacząłem brać kreatyne od miesiaca ale klatka i tak nie urosła, dieta raczej nie jest problem skoro wszystko inne mi rośnie na przykład dałem plecy które urosły nawet , klata ^^,ćwiczenia zmieniam , obecnie robie 4x12 sztanga płasko(50kg) 4x 12 rozpiętki(18kg) 4x12 hantle płasko(18kg) 4x 12 hantle na ukos (18kg)
Prosze o pomoc , bo jak widze siebie to czasami już sie demotywuje ...
jakieś foty



To, że zacząłeś brać kreatynę nie oznacza, że jakakolwiek grupa mięśniowa urośnie, aczkolwiek stosowanie tego suplementu jest totalnie bez celowym działaniem, przy obecnej sytuacji. W Twoim przypadku zmiana ćwiczeń co ''chwile'' również nie niesie żadnych korzyści, taka chaotyczna metoda trenowania zahamuje rozwój masy mięśniowej. Wyciągaj lekcje, doświadczaj, robisz błędy.

Nie od razu Rzym zbudowano, cierpliwość to fundament w tym sporcie, trenujesz 8 miesięcy ( to początek ) nie spodziewaj się cudów. Zacznij się odpowiednio odżywiać, dobierz adekwatny plan treningowy do Twojego poziomu wytrenowania i obserwuj organizm, efekty będą widoczne, ale z czasem.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2015-03-24 11:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
heh to dalej cisne , ale nie uważacie że chociaż troche lepsze efekty powinienem mieć ? tylko nie rouzmiem z tym co jest źle jeśli wyciskam sztange 50 kg 4x12 ( to nie jest mój max) i hantlami rozpietki 18 kg , nie skrzywienia nie mam po prostu jakoś tak wyszło zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Ponieważ rozpiętki jest ćwiczeniem technicznym bardziej rozciągającym niż koncentrycznym więc nie robi się go dużym ciężarem i przy tej wadze hantli powinieneś wyciskać na płaskiej sztangą w serii dwa razy tyle :P Nawiasem mówiąc lepiej to ćwiczenie spisałoby się na końcu treningu dla rozciągnięcia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
to nie wiem aż się dziwie , rozpiętki robie dobrze , kiedyś byłem na siłowni specjalnie po to by mi trenerzy powiedzieli jak z techniką i do rozpiętek nie było pretensji a wtedy jeszcze cisnałem 16 kg
ale na siłe nie narzekam bo mysle że siła rośnie mi ponad przeciętnie szybko

Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2015-03-24 18:13:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Rozpiętki to po prostu ćwiczenie izolowane.
Żadnej filozofii tutaj nie ma.

Nie neguję wszystkich trenerów, ale większa połowa sama nie wie jak jest ,,dobrze''
Nade wszystko obchodzi ich to co zeszłoroczny śnieg ( Twoja technika ) dopóki nie sypniesz im pieniędzy, mówię przez pryzmat doświadczeń tego co widziałem, a byłem na wielu siłowniach. Podkreślam nie wszędzie i nie wszyscy tak się zachowują.

Twój feedback na wypowiedzi nie ma nic wspólnego ze zrozumieniem.
Nie przefiltrowałeś tego w odpowiedni sposób.

,,Dalej cisne'' to rób po swojemu. Może kiedyś zmienisz swój wygląd.
Pozdrawiam, życzę sukcesów. ( Bez ironii ) najlepszego.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2015-03-24 18:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
ale przecież ta klatka wcale nie odstaje, jesteś trochę zatłuszczony mięsa za dużo nie ma, to i nie wygląda, jedz ćwicz i efekty przyjdą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń dla 14latka.

Następny temat

Plan na rzeźbe dla nastolatka

WHEY premium