SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka do poprawy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Yo Byki.. potrzebuje pomocy, muszę ruszyć klatkę. Próbowałem już różnych rzeczy, ale może wy coś poradzicie... ostatni plan zrobiłem dość intensywny, i chyba nawet za bardzo, ale tak jak mowie, kombinuje i zmieniam rożne rzeczy.
moj ostatni plan.

Poniedziałek 3x10
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej.
2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w góre
3. Rozpiętki na ławce poziomej.
4. Przenoszenie sztangielki za głowe

Piątek 3x10
1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w dół.
2. Wyciskanie hantli na ławce płaskiej.
3. Krzyżowanie linek wyciągu w staniu (brama)

I prosze mi tu nie spamować, wpisują sie kompetentne osoby, ktore chca wnieść coś do tematu.

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9685
Stosuj progresje i jak chcesz ćwiczyć 2 razy w tyg to jeden z treningów rób lekki.
Kiedy ostatnio robiłeś przerwę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Piatkowy trening jest lajtowy, własciwie był, bo teraz chce zmienic plan. Właśnie teraz robie przerwe, przez swieta do nowego roku...

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Ja bym zrobił tak : Trening poniedziałkowy byłby treningiem bardziej siłowo-masowym. Czyli ciężkie ćwiczenia i duże obciążenie. Wyciskanie sztangi pod różnym kątem, wyciskanie hantli i ewentualnie coś na maszynie. Rób po 10-6 powt.
Natomiast trening piątkowy niech będzie rzeczywiście lajtowy, 12-10 powt, z zapasem 1-2 powt w serii. Jako pierwsze tego dnia niech pójdzie wyciskanie hantli a potem zrób rozpiętki, przenoszenie, pompki lub maszyne.

...ja bym tak to zrobił

the choice is yours pozdrawiam

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
No tak właśnie to mniej wiecej teraz wygladalo i myśle, czy nie zrobić teraz klatki tylko w poniedzialek i np wyrzucic plaska, a dodac wiecej cwiczen hantlami.

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Ja ostatnio wrzucałem na trening klatki jako pierwsze ćwiczenie bramę lub butterfly. Fajnie pompowało i pozwalało na pobudzenie mięśnia dzięki czemu wydajniej pracował przy następnych ćwiczeniach, np. wyciskaniu sztangi.
Kolejna fajna opcja to potrójna super-seria skladająca się z: pompki z nogami na ławeczce, rozpiętki skos głową w górę, wyciskanie hantli też skos. Każde z tych ćwiczeń po 8 powt i 3 serie. Mega pompa.


pozdrawiam

Zmieniony przez - Klack w dniu 2009-12-28 12:10:23

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Wstępne zmęczenie mięśni i porządna rozgrzewka zarazem, możne coś z tego być.
Napomnę, że głownie zależny mi na dolnej części i zyskać trochę szerokości.

Klack Sog za chęci..

Ma ktoś jeszcze jakieś sugestie?

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
-ANKEITA
-MOZE MASZ DUZO FATU POPROSTU?
WIELE OSOB TAK MA ZE PO ZRZUCENIU FATU NAGLE MAJA OGROMNA KLATE
-WYRZUCIL BYM PLASKA Z TRENINGU, KOSZTEM PORĘCZY NA KALTE/ SZTANGI SKOS W GÓRE I HANTLI
NIE ROB WIECEJ JAK 1 SZTANGE NA TRENINGU, NA SZTANDZE MASZ SKROCONY ROM, POZATYM CHCESZ ROZWIJAĆ KLATE NIE ŁAPY, WIEC TRzEBA DLA NIEJ ZRÓŻNOCOWAC BODŹCE.
-pomyślał bym na twoim miejscu nad 1 dniowym hss na klate, lub "mini spacjalizacją" 2 razy na tydzien po 3 cwiceznia.
z podzialem na dzien szerokość / grubośc lub góra/dół.
Jeśli długo robiles takie treningi jak te wyzej w 1 poście to sprobowal bym jednak 1 dniowego hss'a, bo co za dużo to też nei zdrowo pamietaj. Katujemy klate cieżej - ok, to potem dajmy jej odpocząc zeby wykorzystać akumualcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
Ja ewentualnie proponwal bym ci zrobic cięższy trening z cztro dniowymi przerwami niezaleznie jaki dzin tyg ci wypadnie, maszyna przed wolnym ciezarem to dobry pomysl miesien sie rozgrzeje i rozciągnie.
Przy czym co drugi trening ten sam zestaw cwiczeń, czyli np.:
maszyna na poczatek kazdego dnia.
A:
Skos w gór: 12,12,10,10,8,8,6,6.
Rozpiętki na plaskiej: 10,10,8,8,6.
Skos w dół: 12,10,8,8,6.
Przenosy: 4x10 (Zwiekszaś ciężar co serje).

B:
Skos w góre: 12,10,8,8,6.
Płaska: 12,10,10,8,8,6.
Rozpiętki skos w góre: 10,10,8,8.
Przenosy: 4x10 (Zwiekszaś ciężar co serje).

Ale to tylko mije skromne zdanie...

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to poukladac?

Następny temat

Siłownia i kick boxing jak pogodzić ? Jakie ćwiczenia na siłce ?

WHEY premium