SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka - czy możecie pomóc ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
Witam,
jeżeli temat jest nie w tym dziale, to z góry przepraszam. A szukając w innych tematach o tym samym problemie, głównie czytałem małe sprzeczki użytkowników, a odpowiedzi nie znalazłem. Otóż mam mały problem. Wcześniej trenowałem w domowej siłowni, głównym celem było osiągnięcie masy mięśniowej. Poćwiczyłem "na sucho", potem zafundowano mi gainera, by szybciej nabrać masy. Niestety wynikło tak, że nie ćwiczyłem potem przez 2 lata, i znów zacząłem. Zakupiłem serwatkę, jednak mało używałem. Jednak zauważyłem, że coś moja klatka jest dziwnie rozbudowana.

Prawa strona klatki wygląda tak :
[bi.gazeta.pl/im/3/7571/z7571093X,Klatka-piersiowa.jpg]

Natomiast lewa, tak :
[img.interia.pl/rozrywka/nimg/macie_wrazenia_klatka_was_2695247.jpg]

I mam do Was takie pytanie, czy zwykłymi pompkami, w różnych pozycjach, można chociaż w lekkim stopniu "naprostować" klatkę?. Nie mam za bardzo dostępu do siłowni. Czy moglibyście coś polecić?.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
pompeczki sa zawsze wskazane:) ale basenik polecam

Sport to zdrowie,ale do czasu:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
Czy zamiast basenu, może być rzeka?. Do najbliższego basenu mam niestety koło 30km, więc odpada, do rzeki mam koło 200m. Poza tym, słyszałem, że pływanie pod prąd powoduje rozrost klatki piersiowej, czy to prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
Aha, oczywiście mam trochę tłuszczyku na ciele, który mi ciężko jest zgubić. Czy ten tłuszczyk może tak dziwnie osiąść, powodując taki obraz klatki?. Na dniach postaram się wstawić fotki.


Zmieniony przez - Nowacky w dniu 2010-06-22 23:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
jezeli masz taki organizm ze tluszcz osadza ci sie w okolicach klaty i bioder to bardzo ciezko jest to zniwelowac , miałem podobny problem nistety dopiero po 4-5 latach trenowania rugby, udało mi sie nabrac naprawde fajnej sylwetki pozatym siłownia bardzo duzo mi pomogła.pływanie w rzece to pomysł na miare złotego medalu jest to konkretny wysiłek ogolnorozwojowy. i trzymaj dietke

Sport to zdrowie,ale do czasu:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bark

Następny temat

Kontuzja ręki...

WHEY premium