SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka - ćwiczenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2092
Witam

Ćwiczę około roku. Co sądzicie o takiej delikatnej modyfikacji treningu. Jestem po cześci endomorfikiem.
3 serie progresja
1- 12x 55kg
2-10x 60kg
3 - 6-8X 65
4 - zmiana np na 50 kg,wyciskanie na max, przerwa tylko na zdjęcie obciążenia , 45kg - max i analogocznie 40 kg do całkowitego wyczerpania.

Przyznam, że zakwasy niemiłosierne jak po pierwszym dniu treningu.
Zrobiłem w ten sam sposób biceps i triceps, już 3 dzień nie mogę wyprostować reki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
O, odkryłeś Amerykę/dropsety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Ekstra. Zakwasy sa mniejsze jesli miedzy seriami sie odpowiednio rozciagasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2092
Powiedzcie mi czy często można tak ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2092
Poczytałem o dropsetach i widzę, że nie są polecane przy kazdym treningu.
Mogę sobie rozbić np 2 tyg trening normalny i 2 tyg trening z dropsetami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Możesz stosować np na 1 ćwiczeniu na partię, też nie przesadzałbym w drugą stronę- czyli, że jest to niemożliwie wycieńczające.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase, 3x w tygodniu

Następny temat

Do sprawdzenia: FBW 3 dni, 3 plany

WHEY premium