SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka Piersiowa ----> Piersi ----> Wygląd

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
[center]Witam,
chciałbym uzyskać informacji na temat
jak uzyskać takie coś:


Chodzi mi głównie o Piersi aby były dobrze widoczne...

Dodam, że nie mam za cholerę możliwości dostania się na siłownie...
Jedyne co mam do obciążniki do hantelki max do 40 KG jak i samą hantelkę...

Do tego na razie dużo wolnego czasu i ćwiczenia domowe...

Moje wymiary to:
Biceps: 40
Klatka: 110
Przedramie: 33
Waga: 85 Kg
Wzrost: 183 cm
Wiek: 18 (Rocznikowo 19 (z grudnia))
Dodam, że jestem doskonale sprawny fizycznie.
Zdjęcia Postaram Się dołączyć w miarę możliwości. [/center]

__--==Alen==--__

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Aby piersi były widoczne musisz zredukowac tkankę tłuszczową

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty chcesz u niego redukować? tu trzeba bardzo dużo mięsa zbudować.
Masz tylko jedną hantlę? Jak tak to będzie głównie trening z własnym ciężarem ciała. Poczytaj o domatorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jeśli chodzi tylko o zarys to redukcja BFu jeśli o wielkość to wiadomo tzreba dorzucić parę kg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Więc tak,
Chcę zamienić to: (To Ja)
CHODZI O PIERSI
CHODZI O PIERSI

Na to:
CHODZI O PIERSI
CHODZI O PIERSI

Co mam zrobić ??

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
niestety następne odśw. bo nie można edytować tematu...

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Ku*zde Chodzi głównie o to zdjęcie pierwsze z lewej na dole

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Myślałem że pierwsze jest Twoje.

Najpierw to zbuduj mięśnie potem zredukuj, czyli na początek trening domatora, tam gdzie się da dodajesz obciążenie do plecaka czyli siady, pompki, podciągania, odwrotne pompki, wykroki, oraz 10 wskazówek żywieniowych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Nie wiem co to ten trening domatora ale to już podpatrzę w necie :) co do obciążenia to moja sistra (50 kg około) a czasem obciążniki od hantelki (do 30kg) robię wg. tego przepisu:

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
http://www.menshealth.pl/fitness/Pompki-przepis-na-wieksza-klatke,4463,2 hmm... miał bym prośbę o rozpisanie konkretniej co miałbym robić. ps. dziękuję za informacje i wybaczcie za spam ale zapomniałem, że tu Enterem się nie przechodzi linijkę w dół

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trening domatora, czyli trening który się odbywa w domu np wg mawashiego czy czorci, te kolorowe z mens health itp olej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kompletnie zielony Pare pytań

Następny temat

Czy taką sylwetkę da się zbudować bez siłowni?

WHEY premium