SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 61 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11212
Mam pytanie jakie najlepsze sa cwiczenia na poprawe klatki. Chodzi mi tu glownie o podkreslenie jej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4452
Staż treningowy (lata) chwila :)

no to chyba nie ten dzial kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3730 Napisanych postów 44903 Wiek 185 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336457
Przedewszystkim pompki na poreczach/wyciskana na skosach sztangi/wyciskaania hantli mlotkowo,z supinacja,wyciski sciskajace..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3967 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24190
brama i rozpiętki też są mile widziane
ale najlepsze ćw na rozwój to j/w

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2010-04-17 17:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 61 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11212
aima co masz w tym dziwnego chwila? dla jednego chwila to 3 lata dla drugiego miesiac a dla trzeciego 10 lat....

Ronnie dzieki. Robie sztange na skosie rozpietki niestety nie wiem czym moge zastapic wlasnie pompki na poreczach mozecie cos polecic.? Robie rowniez pompki na np. 3 stolkach , wiekszy zakres ruchu klatki.

TAk wogole to alpcie soga na zachete.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie ćwiczeń

Następny temat

Trening pod boks .

Fruzelina