SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata - jakie ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko. Jestem raczej szczupłym chłopakiem. Chciałbym się dowiedzieć jakie są fajne ćwiczenia na klatke piersiową. Żeby ją wyrobić???? Macie jakieś fajne ćwiczonka , które można robić bez żadnejgo sprżetu. Dzięki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Pompki, albo pompki z obciazeniem... - jednak bez sprzetu nie licz na nic wielkiego...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2244
Ja kiedyś wsadzalem w stary plecak pare cegieł i robilem pompki na kostkach ;) Ale na dlugo takie coś niestarcza ...

Zmieniony przez - Amonek w dniu 2006-04-17 12:17:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to kup bloczki betonowe

i nie rób na kostakch to nic nie zmienia poza ewentualną kontuzją, mozesz spróbować na 3 taboretach wtedy masz większy zakres ruchu, możesz się głębiej opuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 671
tez mozesz robic nogi na stołku i pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
bez sprzetu to najlepiej na 3 taboretach jak seba pisze,
mozesz tez wziac sobie dwa, najlepiej mocne plastikowe kubki, nogi za*** na podwyzszenie lapy na kubki i jedziesz

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
A ja polecam nie tylko pomki, a szerokopojęte cwiczenia z ciżarem własnego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13


Proponuje basen :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1862
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przemeczenie ?

Następny temat

Trening "na siłę"

WHEY premium