SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata ;/

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Wiem, że jest dużo tematów z tym problem ale jakoś mnie natchnęło, żeby w końcu napisać swój ;).

Więc tak mam 17 lat ważę ok. 65kg (wiem że mało), jestem raczej aktywny tzn. Trenuje piłkę nożną już jakieś 10 lat :D.
Mój problem wygląda następująco , mam zapadniętą klatke to sie chyba zwie "szewska" klatka czy jakoś tak , strasznie mi to przeszkadza , wstydze sie nawet pokazac na plazy przez co mam zepsute wakacje , bo prawie kazda oferta wyjazdu jest nad morze/jezioro/rzeke co stawia mnie w niekomfortowej sytuacji . Wracając do problemu , mam mniejszą wydolność (może dlatego jestem bramkarzem ;P) wcale mnie sie to nie podoba , nie dość że jestem chudy to jeszcze klata ...
I dodam jeszcze, że chciałbym przytyć tylko przy mojej szybkiej przemianie materii i aktywnym stylem życia jest to cięzkie zadanie ;)
Dodaje 3 foty które chyba dobrze naświetlają sprawe .
Tylko nie mówcie nic o moich wystających żebrach bo sam się nawet przestraszyłem jak zobaczyłem te zdjęcie ;o
1.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28690993cfc30204.html
2.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62ab2ad3afde2f6c.html
3.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b46d628d8b2ac58e.html

Chciałbym to raczej zakryć mięśniami na tyle ile się da !
Żadnych operacji mi nie proponować !

Zmieniony przez - otros w dniu 2012-07-11 00:55:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 692
Witaj kolego;)
Otóż aby budowac mięśnie potrzebna jest masa, ale nie tłuszczowa- niestety:D
musisz jeśc dużo zdrowych rzeczy typu pierś z kurczaka jajka itp
białko białko i białko ziomek. nie ma źle, to nie jest zapadnięta klata.
ale weź sie za siebie da CI to satysfakcje i wog:)
Co do dietki jeśli Cie to interesuje to powiedz.
masz dostęp do sprzętu? siłowni?

Zmieniony przez - blacha w dniu 2012-07-11 01:09:04

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 692
43674958 moje gg na pisz tam to możemy swobodnie pogadac:)

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Siłownia hmm.. może powiem tak , mam problem finansowy i raczej nie uśmiecha mi się wydawać pieniędzy na siłownie . Powiem tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 692
43674958 napisz na gg

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Co ty masz do swojej klaty ? nie jest tak zle masz bardzo dobre warunki i podklad do budowy suchej masy miesniowej ! gorzej gdybys wyskoczyl tu z jakas ginekomastia lub lipomastia itd. Polecam Ci robic minimum 100 pompek dziennie do tego dołóż sobie brzuchy na zmiane i przysiady. Ja tak zaczynalem i na prawde pompki daja potezne efekty , zwlaszcza na poczatku cwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Dieta oczywiscie tak jak Blacha wspomniał dużo białka , twarogi,kefiry jajka, mieso najlepiej kurczak lub wołowina itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Ale trening codziennie nie zbuduje masy mięśniowej. Polecam Lafaya dla Ciebie będzie dobry. Potrzebujesz tylko drążka i 3 krzeseł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Klata nadaje sie do konsulatcji ze specjalista.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
Jak wyżej. Ewidentnie na pierwszy rzut oka widać wadę. Tym, którzy jej nie dostrzegają polecam wizytę u najbliższego okulisty, lub innego laryngologa....

Idź do lekarza, niech on podejmie decyzję. Tutaj takowych nie ma, a nikt nie chce brać odpowiedzialności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenować ?

Następny temat

Skakanka- Co i jak ?

WHEY premium