SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klasyfikacja wsadów do kosza.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Czy macie jakies informacje o wsadach do kosza ? Chodzi mi oto, ze są wsady trudniejsze i łatwiejsze i moznaby tutaj opisac większosc wsadów od tych najłatwiejszych do tych hardcorowych. Ja narazie na pełnowymiarowym koszu nie mam co myśleć o żadnym wsadzie, ale w najblizszym czasie postawie sobie kosz na 280 cm i bede juz chciał cwiczyc ten element gry. Wiadomo, ze nikt nie zrobi jakiegos 180 stopni z przełozeniem piłki pod nogami, jezeli wczesniej nie zacznie od tych łatwiejszych. Tak wiec: ma ktos opisy wsadów od tych najłatwiejszych do tych najtrudniejszych ? A moze ktos czuje, ze ma ochote sam cos takiego napisac ?

Nie pisze tego tak bo mi sie nudzi, tylko mi sie to przyda, bo na tym koszu 280 bede chciał sie juz uczyć.

Co ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
proboj to co robia inni - Ci z telewizji

cradle dunk - Michael Jordan
no look jam - Dee Brown
Two handed jam
double pump
monster dunk

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Sory za dubel - cos mi sie zepsuło - ten temat prosze o skasowanie.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pobaw sie jakies 180, 360(), pumpy, mieszaj w powietrzu rekami w rozne strony, co ty wiecej chcesz robic? to zalezy od wyobrazni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Oooo ****a...własnie do głowy mi przyszło cos takiego, ze jak ktos by takie cos zrobił to by zgarną 1 miejsce slam dunks contest na 10 lat do przodu

Wyobrazcie sobie, ze taki karateka, ktory umie na lajcie robic sobie salta z miejsca...rozpędza sie z piłką do kosza, skacze, robi salto w powietrzu i pakuje do kosza

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



chyba na ksiezycu

Zmieniony przez - Sebasket w dniu 2004-03-22 19:39:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo w ogle umieszcza pilke miedzy kostkami i pakuje nogami do kosza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
no co ty yasiu



albo wielkolud który czapuje innych kolanami...a pakuje z pachy...

nieźle nieźle and
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
albo 720 hehe :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Taaa 540 z grabem

A moze gosc wyskakuje, ktos mu podrzuca piłke a on pakuje z dyńki ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo paczka zza lini 6,25 m (trojka) najlepiej z dwoch rak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
And_Sport jak chcesz sie nauczyc fajnych wsadow musisz ogladac najlepszych w akcji i wtedy cos probowac, mozesz sciagnac z neta mase filmikow ze wsadami np. z www.vince.e-basket.pl  Sam tak robilem i naprawde wsady to juz umiem wyborne (tylko ze na koszu ok.275 bo o 3.05 moge jeszcze pomarzyc) albo po prostu sam wymyslaj jakies wsady (musi zadzialac twoja wyobraznia :) POwodzenia Ci zycze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Torebka stawowa

Następny temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

WHEY premium